Windows 8.1, Cloud OS i rozwiązania dla programistów to tematy, które dominowały podczas kończącej się właśnie konferencji Microsoft Technology Summit. W tym największym wydarzeniu technologicznym w Polsce udział wzięło blisko 3000 uczestników, którzy mogli wybierać spośród warsztatów tematycznych oraz kilkudziesięciu sesji prowadzonych przez wybitnych ekspertów oraz światowej sławy autorytety.

Microsoft Technology Summit to jedna z największych konferencji technologicznych w Europie Środkowej i największe tego typu wydarzenie branży IT w Polsce.

W czasie 8. edycji MTS 2013 odbyło się siedemdziesiąt jeden wykładów i sesji tematycznych, prowadzonych przez sześćdziesięciu siedmiu prelegentów z całego świata, m.in. David Chappell - autorytet w dziedzinie projektowania architektury IT, John Craddock – ekspert w projektowaniu i wdrażaniu systemów komputerowych, Paula Januszkiewicz – specjalistka ds. audytu zabezpieczeń IT i testów penetracyjnych, Brian Keller – Principal Technical Evangelist z firmy Microsoft, który specjalizuje się w Visual Studio oraz w zarządzaniu cyklem życia aplikacji oraz Mark Minasi – autor bestsellerów, popularny felietonista na temat technologii, komentator, mówca i konsultant IT.

Reklama

W trakcie MTS 2013 odbyły się również sesje merytoryczne i bezpłatne warsztaty, tzw. IT CAMP-y, prowadzone przez specjalistów najnowszych technologii IT z firmy Microsoft. Ich tematyka skupiona była wokół Windows Server 2012, Windows Azure oraz budowania rozwiązań Private i Hybrid Cloud przy wykorzystaniu System Center 2012.