Amerykański magazyn "Time" po raz kolejny dokonał wyboru 50 najlepszych stron internetowych. Wśród trzech wyróżnionych projektów w kategorii "Gry" znalazł się serwis GOG.com (Good Old Games), należący do grupy kapitałowej CD Projekt

Wyróżnienie ze strony prestiżowego magazynu to kolejny sukces CD Projektu w ostatnich tygodniach. Niedawno założyciele firmy Michał Kiciński i Marcin Iwiński oraz szef studia CD Projekt RED Adam Badowski otrzymali z rąk Prezydenta Bronisława Komorowskiego Krzyże Kawalerskie Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju przedsiębiorczości polskiej.

Serwis GOG.com, to globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier operująca głównie na rynku amerykańskim i zachodnioeuropejskim. W ofercie platformy znajduje się ponad kilkaset gier największych światowych wydawców. Jak sama nazwa wskazuje (Good Old Games) są to przede wszystkim "stare dobre gry", jak choćby serie "Fallout" , "Baldur's Gate", czy też "Heroes Of Might & Magic". W ostatnich miesiącach GOG zajął się również dystrybucją gier niezależnych (Hotline Miami, Fez).

Redaktorzy magazynu "Times" docenili, że serwis cały czas stawia na dynamiczny rozwój, a przy tym nie zapomina o swojej głównej idei, którą jest promowanie najlepszych klasycznych gier.