Od 11 września 2012 r. Samsung udostępnia użytkownikom swoich smartfonów, tabletów oraz Note’ów platformę filmową Andrino Play. Umożliwia ona oglądania online pełnometrażowych filmów w usłudze wideo na żądanie w urządzeniach mobilnych. Zarówno aplikacja, jak i korzystanie z zasobów filmoteki jest całkowicie bezpłatne i dostępne poprzez sieć telefonii komórkowej trzeciej generacji 3G oraz sieć WiFi.

Dostępna wyłącznie w smartfonach, tabletach oraz Note’ach Samsung aplikacja Andrino Play umożliwia oglądanie ponad 500 filmów w usłudze wideo na żądanie (VoD). W ofercie są zarówno światowe hity, jak i nagradzane na festiwalach ambitne produkcje polskie i europejskie.

Filmoteka Andrino Play jest wzbogacana na bieżąco w filmowe nowości. Użytkownicy aplikacji mogą obejrzeć między innymi takie filmy, jak: Hellboy: Krew i żelazo, Królowa Śniegu, Krwawa uczta, 13 Dzielnica: ultimatum, Zatoka Delfinów czy Armagedon.

Zakładki w aplikacji są podzielone na kategorie tematyczne i gatunkowe: fabularne, seriale, dla dzieci, muzyczne, dokumentalne oraz rozrywkowe. Użytkownicy Andrino Play w urządzeniach mobilnych Samsung mogą wyszukiwać i sortować filmy, a także tworzyć własne listy ulubionych tytułów. Dzięki funkcji zapisu ostatniej sekwencji otrzymują możliwość łatwego powrotu do momentu, w którym przerwali oglądanie filmu.

Aplikacja Andrino Play jest dostępna w urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android 2.3 i w wersjach wyższych. Niebawem Samsung udostępni również platformę Andrino Play użytkownikom telewizorów Smart TV, a następnie na telefonach wykorzystujących system operacyjny Bada OS. Oglądanie filmów jest możliwe poprzez sieć telefonii komórkowej trzeciej generacji 3G oraz sieć WiFi.

Aplikację Andrino Play można bezpłatnie pobrać od 11 września 2012 r. z Samsung Apps.