Warszawa, 31.03.2017 (ISBnews) - Najważniejszym projektem, nad którym obecnie pracuje 11 bit studios jest "Frostpunk", ale spółka rozpoczęła prace nad kolejnym tytułem, który trafi na rynek po tej grze, poinformował prezes Grzegorz Miechowski.

"Prace nad 'Frostpunkiem' przebiegają zgodnie z harmonogramem. Wkrótce ujawnimy kolejne informacje na temat tej gry" - zapowiedział Miechowski, cytowany w komunikacie.

Gra trafi do sprzedaży w II półroczu 2017 roku. Równolegle spółka rozpoczęła prace nad kolejnym tytułem, który trafi na rynek po "Frostpunku".

"Wybraliśmy już koncepcję gry. Prowadzimy rekrutację do zespołu, który będzie odpowiadał za jej produkcję" - dodał prezes.

11 bit studios duże nadzieje wiąże z pionem wydawniczym 11 bit publishing, który zajmuje się wydawaniem tytułów tworzonych przez zewnętrzne studia deweloperskie.

"Pierwszą tegoroczną premierą był 'Beat Cop', który trafił do sprzedaży 30 marca. Przygotowujemy się też do niedalekiej premiery 'Tower 57' oraz 'Moonlightera' - oznajmił Miechowski.

Zadeklarował, że w 2017 roku przychody z działalności wydawniczej będą miały zauważalny wpływ na wyniki 11 bit studios.

11 bit studios to producent gier na platformy stacjonarne i mobilne. Spółka przeniosła się z NewConnect na rynek główny GPW w grudniu 2015 r.

(ISBnews)