statystyki

Spółdzielnia nie może narzucać mieszkańcom operatora

autor: Danuta Pawłowska10.10.2014, 07:27; Aktualizacja: 10.10.2014, 08:38
Spółdzielnia nie może bez uzasadnionego powodu narzucać mieszkańcom operatora usług telekomunikacyjnych.

Spółdzielnia nie może bez uzasadnionego powodu narzucać mieszkańcom operatora usług telekomunikacyjnych.źródło: ShutterStock

Mieszkam w bloku spółdzielczym i zamierzam zmienić dostawcę internetu. Dowiedziałem się jednak, że w bloku obok spółdzielnia nie dopuszcza nowych operatorów. Czy może decydować, od kogo będę kupował różne usługi telekomunikacyjne – pyta pan Jan.

Spółdzielnia nie może bez uzasadnionego powodu narzucać mieszkańcom operatora usług telekomunikacyjnych. Jasne jest, że lokatorom zależy na dużym wyborze i konkurencji pomiędzy usługodawcami, ponieważ może to wpływać na niższe ceny i lepszą obsługę.


Pozostało jeszcze 72% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • Członek lokator spółdzielni BSM Białogard(2014-10-10 15:16) Zgłoś naruszenie 10

    Dobry temat na czasie iNET Media group sp.zo.o w karlinie nie może zainstalować dla swoich odbiorców światłowodów szybkiego internetu gdyż Prezes BSM w Białogardzie nie chce wyrazić zgody na położenie instalacji światłowodowych w blokach bo spółdzielnia chce wprowadzić swój internet tzn chce zmusić internautów do odbioru internetu spółdzielczego gdzie my żyjemy w jakim państwie prezes jest radnym sejmiku województwa Zachodnipomorskiego i w dalszym ciągu będzie ubiegał się o reelekcję na następną kadencję chyba nie doczekanie panie prezesie.

    Odpowiedz
  • Ola(2014-10-13 16:41) Zgłoś naruszenie 00

    Spóldzielnia to nie Prezes gamonie a czlonkowie. Jeżeli Wy na Walnym uchwalicie co uchwalicie to Prezes może Wam skoczyć.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Rankingi i raporty

Galerie