Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Polskie serwisy VOD. Czy mamy swojego Netfliksa?

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
ipla Serwis markowany przez Cyfrowy Polsat, to obowiązkowa pozycja dla miłośników seriali. Zarówno tych wyprodukowanych przez stację Zygmunta Solorza-Żaka, jak i najciekawszych pozycji konkurencyjnych nadawców. Ostatnio ipla zaczęła stawiać na hity światowego kina, proponując widzom "Kolekcję Oskarową" (cena za wypożyczenie filmów z kolekcji waha się od 4,90 zł do 9,90 zł). Obecnie w ofercie serwisu znajdują się choćby takie pozycje, jak "Iluzja", "Blue Jasmine" czy "Przed północą". Dostęp do podstawowej wersji serwisu jest bezpłatny. Możemy jednak skorzystać z kilku pakietów. Podstawowy (4,90 zł/miesiąc) umożliwia oglądanie treści w jakości HD oraz pozbycie się reklam. Za 9,90 widz otrzymuje dostęp do premier serialów Polsatu i TVP przed ich telewizyjną premierą. Pakiet ipla Premium (19,90 zł) daje natomiast dostęp do zagranicznych seriali. Niestety próżno tu szukać prawdziwych hitów na miarę bogatej serialowej oferty Netfliksa. Jedną z największych wad ipli jest również fakt, że wspomnianych pakietów jest po prostu zbyt dużo (obecnie 6), a podział treści pomiędzy nimi jest przy tym dość chaotyczny.
ipla Serwis markowany przez Cyfrowy Polsat, to obowiązkowa pozycja dla miłośników seriali. Zarówno tych wyprodukowanych przez stację Zygmunta Solorza-Żaka, jak i najciekawszych pozycji konkurencyjnych nadawców. Ostatnio ipla zaczęła stawiać na hity światowego kina, proponując widzom "Kolekcję Oskarową" (cena za wypożyczenie filmów z kolekcji waha się od 4,90 zł do 9,90 zł). Obecnie w ofercie serwisu znajdują się choćby takie pozycje, jak "Iluzja", "Blue Jasmine" czy "Przed północą". Dostęp do podstawowej wersji serwisu jest bezpłatny. Możemy jednak skorzystać z kilku pakietów. Podstawowy (4,90 zł/miesiąc) umożliwia oglądanie treści w jakości HD oraz pozbycie się reklam. Za 9,90 widz otrzymuje dostęp do premier serialów Polsatu i TVP przed ich telewizyjną premierą. Pakiet ipla Premium (19,90 zł) daje natomiast dostęp do zagranicznych seriali. Niestety próżno tu szukać prawdziwych hitów na miarę bogatej serialowej oferty Netfliksa. Jedną z największych wad ipli jest również fakt, że wspomnianych pakietów jest po prostu zbyt dużo (obecnie 6), a podział treści pomiędzy nimi jest przy tym dość chaotyczny. / Inne

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej