TVP: Zwolnienia w pionie informacji. Ludzie wchodzą i wychodzą

autor: Barbara Sowa13.01.2016, 07:48; Aktualizacja: 13.01.2016, 08:33
Jacek Kurski

Jacek Kurski ściąga do TVP fachowcówźródło: PAP
autor zdjęcia: Leszek Szymański

Najważniejszym medialnym zapleczem Jacka Kurskiego jest TV Republika. Jacek Kurski i jego ludzie zaczynają rządy w TVP od zwolnień w pionie informacji. Po 25 latach z TVP rozstał się Piotr Kraśko, do niedawna szef „Wiadomości”, który na stanowisku utrzymał się najdłużej w historii tego programu.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (15)

  • Hura(2016-01-23 15:23) Zgłoś naruszenie 02

    Kwik świń odrywanych od koryta jest muzyką dla mych uszu. Szkoda że na ich miejsce już są nowe - może jak mówi Korwin należy zlikwidować koryto zamiast wymieniać świnie.

    Odpowiedz
  • antyTVP(2016-01-22 22:40) Zgłoś naruszenie 20

    Na szczęście nie ma (póki co...) obowiązku oglądania rządowych „Wiadomości” i mam zamiar z tej wolności, która nam jeszcze pozostała, korzystać ile wlezie!

    Odpowiedz
  • !!!(2016-01-17 12:54) Zgłoś naruszenie 31

    Szkoda gadać a tym bardziej pisać !

    Odpowiedz
  • Iwona z TVP(2016-01-14 19:08) Zgłoś naruszenie 61

    To, czy pracownicy są w lepszej lub gorszej sytuacji, zawsze jest efektem ubocznym sprawowania władzy, która myśli tylko o sobie. Władza odbiera rozum, ludzie uzależniają się od niej i od pieniędzy. Dlaczego? Bo mając władzę i pieniądze, nie muszą pracować. Nie muszą wcześnie wstawać do pracy ani jeść w stołówce, ich dzieci uczą się chińskiego, żony odmładzają twarze. Nigdy nie widziałam człowieka, który by się od tego nie uzależnił.

    Odpowiedz
  • kilo(2016-01-14 13:11) Zgłoś naruszenie 1410

    Przestajemy oglądać Wiadomości!

    Odpowiedz
  • GOSC(2016-01-13 21:31) Zgłoś naruszenie 139

    O ..JAKIE SUPER EPITECIKI !!! ..JA NIESTETY KOMUCHÓW I PROKURATORÓW PRL-OWSKICH , NARKOMANÓW ,MALWERSANTÓW ZE SKOKU,MINISTRÓW Z WYROKAMI WIDZĘ OBOK PREZIA??TO ZMIANA DLA ZMIANY A NIE NA LEPSZE?? MOŻE GŁÓWNY MODERATOR MA JUŻ KŁOPOTY ZE WZROKIEM?Z GÓRY DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA OBRAŻLIWE ODPOWIEDZI PEWNIE PODYKTOWANE NAJLEPSZYMI PATRIOTYCZNYMI INTENCJAMI O KATOLICYZMIE NIE WSPOMNĘ!

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2016-01-13 21:15) Zgłoś naruszenie 715

    Tak trzymać . POzostałe koryta czekają na swoją kolej .

    Odpowiedz
  • Iwonka(2016-01-13 15:10) Zgłoś naruszenie 103

    Szkoda Maślaka i Kulczyckiego. Feder był bardzo zabawny. Tych osób żal. Abstrahuję w tym momencie od jakichkolwiek poglądów politycznych.

    Odpowiedz
  • fpoadf(2016-01-13 13:45) Zgłoś naruszenie 134

    x(25 minut temu) Odpowiedz 01 to jest proces deratyzacji - niezbędny w tym przypadku Tak... widzę, że aktywiści pewnej partii politycznej prowadzą akcję gdzie popadnie. Ustawy uchwalane w 3 dni, obietnice wyborcze leżące w "komisjach w celu dogłębnej analizy" (czytaj - pitupitu). Może zacznijcie od własnego koryta : może by tak redukcja diet poselskich do tzw. średniej krajowej? Może redukcja ilości posłów z 460 do 100? Może JAWNE koszty delegacji służbowych - gdzie i za ile dokładnie? Cóż... u koryta każdemu dobrze jak już usiądzie....

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • bolo(2016-01-13 13:22) Zgłoś naruszenie 1517

    No i co Barbara Sowa jakies zdziwienie? Wasz niemiecki lament nic tu nie zmieni. 8 lat lizane byly buty merkel przez rudego pajaca. Ale kwik swin odrywanych od korya i zagraniczny lament ze to koniec wyzysku w Polsce nic nie zmieni. Czekam na ograniczenia dzialalnosci takich gazet jak wasza. Polski rzad sie nie ugnie przed bezczelnym belkotem niemieckich blaznow.

    Odpowiedz
  • x(2016-01-13 12:58) Zgłoś naruszenie 1725

    to jest proces deratyzacji - niezbędny w tym przypadku

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • I co Petru na to?(2016-01-13 10:31) Zgłoś naruszenie 2122

    A ten niedomyty alimenciarz od makaronu? Będzie zbieral UB-eków i MO do protestów?

    Odpowiedz