Misja Jacka Kurskiego jest coraz droższa. TVP dostanie z budżetu nawet dwukrotnie więcej niż w 2017 roku

autor: Karolina Nowakowska27.12.2019, 08:05; Aktualizacja: 27.12.2019, 08:21
Jacek Kurski

Jacek Kurskiźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Dawid Zuchowicz Agencja Gazeta

Telewizja Jacka Kurskiego może liczyć na wsparcie z budżetu państwa. Grupa posłów PiS złożyła w Sejmie projekt ustawy o zmianie ustawy o opłatach abonamentowych.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (51)

  • Artur(2020-03-07 09:38) Zgłoś naruszenie 00

    Dzieci umierają. Na operacje jak zwykle nie ma pieniędzy. A telewizja dostaje dwa miliardy. To jest kpina co się dzieje w tym kraju. Dymać te wybory. Ja tam nigdzie nie idę

    Odpowiedz
  • redik(2020-01-10 12:47) Zgłoś naruszenie 10

    jest jakiś AdBlock do TV ?

    Odpowiedz
  • psy szczekają a karawana idzie dalej(2020-01-09 22:57) Zgłoś naruszenie 02

    Widzę, że "zaczadzeni" TVN-enem ruszyli do boju. A ja jak już miałbym wybierać to wolę taką polską telewizję, która nie wstydzi się polskości i swojej historii i reprezentuje polską rację stanu i występy polskich sportowców mogę tu oglądać. A nie jak za Tuska mecze naszych na mistrzostwach świata w siatkówce musiałem gdzieś szukać na irańskich kanałach albo słono zapłacić.

    Odpowiedz
  • ŻENADA(2020-01-03 09:17) Zgłoś naruszenie 50

    ,,raczej należy Go POGONIĆ !!..szkodnika, ogłupia ludzi w TVN-Info i "disco -polo"..

    Odpowiedz
  • chlamu nie ogladam(2020-01-02 09:32) Zgłoś naruszenie 60

    popatrzcie wypisz wymaluj geba gebelsowska

    Odpowiedz
  • utylizowac(2020-01-01 15:15) Zgłoś naruszenie 70

    a geba jak u gebelsa

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2019-12-30 23:17) Zgłoś naruszenie 06

    LGBTOjejro kosztuje ... A kurskie zawsze na dwa fortepiany POgrywali ...

    Odpowiedz
  • JOE max zuzia(2019-12-28 15:11) Zgłoś naruszenie 60

    benefiz zenka ok jaki kraj taki freddy merkury

    Odpowiedz
  • kpina(2019-12-28 12:04) Zgłoś naruszenie 70

    młodzi nie mają gdzie mieszkać ale propagande będziemy mieli najlepszą na świecie. rosyjskie standardy od kilku lat wkradają się do życia polaków którzy sami na to pozwolili

    Odpowiedz
  • gandalf(2019-12-28 10:15) Zgłoś naruszenie 06

    ABONAMENT !!!!!!!!!!!! Zróbcie w końcu porządek ! Wszyscy mają telewizor i radio a tylko 8% (czyli sami emeryci ) płacą ten ch.…..abonament, bo kilkadziesiąt lat temu naiwnie zarejestrowali TRV na poczcie <> Tyle lat ,tyle tzw. rządów i co ? G.....! Nieudolni amatorzy <>

    Odpowiedz
  • POprusaki i PISmoskale(2019-12-28 09:42) Zgłoś naruszenie 90

    Za kilka miesiecy Abonament bedzie dobrowolny a dotacje zakazane

    Odpowiedz
  • POprusaki i PISmoskale(2019-12-28 09:38) Zgłoś naruszenie 100

    Pensje w TVP firmach i instytucjach państwowych zostaną obniżone do 5.000 -7.000 zł. brutto. Skończy się ta laba dziennikarzy za 40.000 zl miesięcznie... abonament będzie dobrowolny a dotacje do TVP będą zakazane

    Odpowiedz
  • Heniek(2019-12-28 09:24) Zgłoś naruszenie 16

    Dzieki Kurskiemu TVP doskonale reprezentuje demokratycznie wybrany rząd.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • baba ze wsi(2019-12-27 23:55) Zgłoś naruszenie 07

    Gdyby folksdojcz Tusk nie zniósł abonamentu , to dzisiaj z TV nie byłoby problemu. To Tusk szmondak namawiał by nie płacić , a teraz totalna łopozycja robi z tego raban ? Durnie juz zapomnieli, kto stworzył problem ??

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • gość(2019-12-27 22:47) Zgłoś naruszenie 60

    Piękny eufemizm dla ZŁODZIEJSTWA. ;)

    Odpowiedz
  • sid(2019-12-27 19:35) Zgłoś naruszenie 60

    czyli więcej DISKO POLO w tv publicznej zamiast programów edukacyjno kulturalnych

    Odpowiedz
  • KONSTY.TUCJA(2019-12-27 17:52) Zgłoś naruszenie 221

    W wolnej Polsce rozliczymy tego PiSbolszewickiego kłamcę z każdej złotówki !!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Edek(2019-12-27 17:42) Zgłoś naruszenie 261

    Jestem ciekaw...jaki będzie koniec tego nadętego buca...

    Odpowiedz
  • Edek(2019-12-27 17:42) Zgłoś naruszenie 221

    Jestem ciekaw...jaki będzie koniec tego nadętego buca...i jego KUR-VIZJI...

    Odpowiedz
  • 1/3 Polandy(2019-12-27 16:10) Zgłoś naruszenie 00

    ma tylko Kurskiego... pytania?

    Odpowiedz