Duda: Ustawa w sprawie kredytów walutowych nie spowoduje "krachu" w systemie finansowym

08.05.2016, 08:35; Aktualizacja: 08.05.2016, 08:37
Andrzej Duda

Andrzej Dudaźródło: ShutterStock

Projekt ustawy dotyczący kredytów walutowych nie będzie powodował "krachu" w systemie finansowym - poinformował prezydent Andzej Duda.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (8)

  • okradany POLAK(2017-05-30 16:22) Zgłoś naruszenie 00

    ZODZIEJE MA ODAC CO UKRADLI WSZYSTKO KTO UZGADNIA Z ZLODZIEJAMI CO MAJA ODDAC ZA KRATY KONFISKATA MAJATKOW W ISLANDII IINE PRAWO

    Odpowiedz
  • przykra prawda(2016-05-08 22:29) Zgłoś naruszenie 173

    Sporo kredytów frankowych maja politycy, stad został sztucznie wymyślony problem, bo ma kto cisnąć na władze. A ze prez tyle lat płacili b niskie raty czyli kredyt kosztował ich o jedna trzecia taniej niż zlotowkowiczow to jakoś milczą, oprocentowanie tez mieli znacznie niższe . Gdyby kurs franka sie nie zmienił , nadal by sie cieszyli i uważali zlotowkowiczow za głupców, jak wtedy kiedy to na każdym kroku było słychać ze jacy to kretyni ci co pobrali kredyty w PLN. A ze frank zdrożał to zaczęli lamentować i szukać dziury w całym, bo przecież świadomie decydowali sie , wiedząc ze kursy walut sa płynne. Ci co stracili na giełdach i wymianie walut 10 lat temu tez powinni zadać za dość uczynienia. Ci którym staniały w międzyczasie nieruchomosci tez! Czy obywatele , mieszkające czasem w duzo gorszych warunkach, maja pokrywać koszty wszystkich graczy?

    Odpowiedz
  • Wierzyliście w przedwyborcze brednie?(2016-05-08 19:36) Zgłoś naruszenie 1810

    "Duda: Ustawa w sprawie kredytów walutowych nie spowoduje "krachu" w systemie finansowym" .............................. Jasne że nie, skoro jej głównym założeniem jest to, by kredytobiorcy zwracali mieszkania bankom i dalej mieszkali u nich w komornym. Cieszycie się wydymani? Mnie i wielu ciułaczy wcześniej wydymały w sprawie podatku Belki dwie kolejne ekipy: Kaczyńskiego w roku 2005 i Tuska w roku 2007. Więcej mnie już nie nabiorą by na nich głosować. Howgh!

    Odpowiedz
  • obywatel(2016-05-08 13:02) Zgłoś naruszenie 1310

    A gdzie była Pana odpowiedzialność wobec setek tysiecy kredytobiorców w momencie kiedy w kampanii wyborczej zdecydowanie zapewniał Pan przewalutowanie po kursie z dnia zaciągniecia kredytu. Jak to nazwać takie zobowiazanie a nie dotrzymanie słowa . Chyba Pan rozumie ,że My odpowiedzialnie odwdzięczymy sie Panu przy urnach wyborczych

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • DD(2016-05-08 12:33) Zgłoś naruszenie 128

    Już jest projekt w SEJMIE wystarczy go POPRZEĆ - bez ściemy Panie PREZYDENCIE .

    Odpowiedz
  • Kaczor(2016-05-08 12:19) Zgłoś naruszenie 1711

    Krotko powiem klamca i oszust nigdy wiecej nie popre tfu

    Odpowiedz