W którym banku dostaniesz najlepszy kredyt na samochód? Sprawdź lutowy ranking

01.03.2014, 07:00; Aktualizacja: 03.03.2014, 09:49
Kierowca

Kierowcaźródło: ShutterStock

Najkorzystniejsza oferta kredytowania nie zawsze charakteryzuje się najniższym wskaźnikiem oprocentowania nominalnego. Również koszty dodatkowe, jak prowizja czy składka ubezpieczenia, są tu bardzo istotne, ponieważ przecież również one decydują o całkowitym koszcie kredytu. To właśnie według jego wysokości uszeregowaliśmy oferty rankingu kredytów samochodowych. Kto zajął pierwsze miejsce?

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:TotalMoney.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • Bartolini(2016-11-08 22:38) Zgłoś naruszenie 00

    Zastanawiam się nad sensem kupowania auta na kredyt czy leasing a późneij jego sprzedawania. Płacę ratę 900-100 pln. Jak policzymy kredyt to wychodzi ze spłacamy ze 120% wartości pojazdu. A wystarczy poszukac posieci czy posłuchac w radio pełno teraz ofert aut na obonament czy leasetake i auto wynająć. Fakt ze samochód na koniec nie jest nasz. Ale jak sie policzy koszt utraty wartości i koszty kredytu to wychodzi ze jednak jest taniej.

    Odpowiedz
  • krzysztof.kalkowski(2016-10-23 01:01) Zgłoś naruszenie 00

    Szkoda już gadać o tych bankach. Kredytowanie samochodu jest dobre w momencie kiedy chcemy być później jego właścicielem. Dla tych, którzy potrzebują samochodu tylko na użytek polecam Panek. Duży wybór aut, bardzo dobre warunki umowy, konkretne podejście do klienta. Sam korzystam i jestem mega zadowolony.

    Odpowiedz
  • remek(2014-04-28 22:12) Zgłoś naruszenie 01

    Chciałbym wybrać się do Open Finance, ale nie wiem czy ich usługi są darmowe i nie wiem, któremu oddziałowi zaufać. Mogę jechać nawet na drugi koniec Warszawy, macie zaufanego doradcę z Open Finance?

    Odpowiedz
  • krystekka(2014-04-27 09:43) Zgłoś naruszenie 00

    warto podpytać jakiegoś dobrego doradcę finansowego np z open finance jakie oferty są dostępne na rynku i gdzie spełniamy wymogi

    Odpowiedz
  • andrzej(2014-03-31 15:56) Zgłoś naruszenie 00

    getin bank juz od dłuższego czasu jest wysoko w rankingach kredytów samochodowych, ostatnio pierwsze miejsce w totalmoney, brawo!

    Odpowiedz
  • Baron(2014-03-26 20:07) Zgłoś naruszenie 00

    Getin Bank dzięki zerowej prowizji uplasował się na pierwszym miejscu zestawienia i tym samym oferuje najlepszy kredyt samochodowy na rynku. Czyli jak się chce, to się da.

    Odpowiedz
  • Advocat(2014-03-24 14:29) Zgłoś naruszenie 00

    Kierowco z bombowca a jaka to konkurencja ? czyżby ING ?

    Odpowiedz
  • kierowca z bombowca(2014-03-05 19:13) Zgłoś naruszenie 00

    Samochód kupowałem już jakiś czas temu, bo w 2010 roku. Jednakże od tamtej pory kredyty potaniały znacznie, więc to co napiszę powinno mieć jeszcze większe znaczenie dzisiaj. Brałem kredyt 35 000 na 4 lata. Po porównaniu około 10 ofert wybrałem kredyt gotówkowy, a nie samochodowy. Pomimo że wyszło około 2% taniej od najlepszej oferty na kredyt samochodowy, to jeszcze uniknąłem dodatkowych zabezpieczeń w postaci polisy AC i wbicia zastawu w dowód rejestracyjny. Mało tego jeden z banków (mBank, ja ówcześnie ich stały klient) do kredytu samochodowego zażyczył sobie wyceny pojazdu (kupowałem 4 letnie auto), oczywiście na mój koszt, bo szanowni nie mogli sobie znaleźć wartości w tabelach Eurotaxu, więc dla nich taki pojazd nie istniał. Wyśmiałem ich. Konkurencja okazała się lepsza z ofertą gotówkową/

    Odpowiedz