ZNP podało treść pytania referendum ws. reformy oświaty

31.01.2017, 12:13; Aktualizacja: 31.01.2017, 13:56
Treść pytania, które znajdzie się w obywatelskim wniosku o przeprowadzenie referendum przedstawił we wtorek prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz.

Treść pytania, które znajdzie się w obywatelskim wniosku o przeprowadzenie referendum przedstawił we wtorek prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz.źródło: ShutterStock

Członkowie komitetu obywatelskiej inicjatywy zainaugurowali we wtorek zbiórkę podpisów pod obywatelskim wnioskiem o referendum ws. reformy edukacji. Podpisali też wspólną deklarację, w której stwierdzili, że przyjęte zmiany zagrażają rozwojowi młodych Polaków.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (4)

 • YOGI(2017-01-31 19:43) Zgłoś naruszenie 46

  Dlaczego za waszych rządów nie było referendum w sprawie emerytury.

  Odpowiedz
 • Pan Murzyński Filipiński(2017-01-31 23:24) Zgłoś naruszenie 66

  Jak może nie upolityczniać czegoś co i tak jest upolitycznione? Dlaczego nauczyciele milczeli kiedy koalicja nieboszczka posyłała 6 latki do szkół? Dlaczego ZNP milczał kiedy zamykano szkoły? Nie kształt organizacyjny decyduje o tym jak będą wykształcone nasze dzieci, tylko podstawa programowa i poziom nauczania, to chyba oczywiste. Najśmieszniejsze w tym jest to, że nagle ci którzy brali wszystko "na klatę" teraz stali się gorącymi zwolennikami referendów. No cóż przegapili swoją szansę zrobienia najważniejszego głosowania w ich karierze 9 lat temu. Teraz trzeba czekać na litość wyborców.

  Odpowiedz
 • xyz1(2017-02-01 06:50) Zgłoś naruszenie 24

  Panie Bieniarz. Za czasów PO jątrzył pan, strajkował a przez rok PIS-u siedział pan jak trusia licząc na podwyżki, Teraz przycupnął pan do PO i jest w opozycji. Ma pan na sumieniu nawoływanie do głosowania na PIS to niech pan pije to piwo.

  Odpowiedz
 • T1000(2017-02-01 08:03) Zgłoś naruszenie 34

  Zobaczymy, jak władza słucha ludu. To będzie najlepszy test w postaci referendum.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane