Polskie drogi dwóch prędkości. Będą zmiany w rządowym programie [MAPA]

autor: Konrad Majszyk, Tomasz Żółciak13.04.2017, 07:58; Aktualizacja: 13.04.2017, 08:06
Zmiany w rządowym programie budowy dróg do 2023r.

Zmiany w rządowym programie budowy dróg do 2023r.źródło: Dziennik Gazeta Prawna

Jak dowiedział się DGP, aktualizacja rządowego programu budowy dróg przewiduje powstanie listy inwestycji rezerwowych. Część przedsięwzięć będzie więc odsunięta w czasie. Pieniędzy jest mniej niż potrzeb.

Reklama


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję

Reklama


Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Reklama

Komentarze (24)

  • Drogowe średniowiecze(2017-04-13 10:08) Zgłoś naruszenie 168

    To pokłosie lat-wieków całych,zaniedbań i złodziejstwa.Budowało się wszystko,tylko nie inwestowało w drogi.Dzisiaj owszem sporo zrobiono,ale ciągle jesteśmy na drogowym śmietniku Europy krajów cywilizowanych.Jesteśmy naprawdę bardzo zacofani pod tym względem,i czytając te prognozy,plany,widać,że rządzący dalej używają kwestii bezpieczeństwa na drogach jako karty przetargowej kija i marchewki.Budują tam gdzie mają z tego korzyść polityczną i finansową.To jest zaprzaństwo,złodziejstwo.Drepczemy w miejscu i udajemy,że coś w temacie ważnych inwestycji drogowych się dzieje.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • hej(2017-04-13 09:20) Zgłoś naruszenie 1126

    co tam drogi, mogą być piaszczyste tak jak w mojej miejscowości, powiatowa i piach, ale za płacenie za seks i rozmnażanie sie dla młodych zdrowych rodziców to jest

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • jaś(2017-04-13 13:05) Zgłoś naruszenie 109

    Do Ostródy zapraszamy na wycieczki pt. gigantomania budowy dróg w wykonaniu Peło.

    Odpowiedz
  • Mirek(2017-04-14 00:28) Zgłoś naruszenie 64

    – Wszystkie powstaną, jest tylko pytanie kiedy – mówi DGP Jerzy Szmit, wiceminister infrastruktury. – Mamy za krótką finansową kołdrę, dlatego trzeba wskazać priorytety – twierdzi. A tak niedawno pani Szydło w Sejmie zapewniała że pieniądze "są i będą"

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • PL(2017-04-13 22:41) Zgłoś naruszenie 614

    Przeciętny głosujacy na PiS zorientuje się za 20 lat, że ma duzo mniej niż Pan na zachodzie - zdziwiony i narzekaj ący na kolejna partie która bedzie musiała porządkować budżet po PiSie - spłacać kredyty itd. Tymczasem posłowie PiS będą już dobrze pobudowani za 20-30tys miesiecznie + posadki w spolkach skarbu państwa.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Marek(2017-04-14 12:39) Zgłoś naruszenie 51

    Panowie posłowie z Lubelszczyzny nalegajcie na S19 przynajmniej Lublin-Lubartów. To jest najważniejsza teraz droga do wykonania.

    Odpowiedz
  • obserwator(2017-04-14 09:27) Zgłoś naruszenie 50

    jesteśmy w UE, skoro w unii mogą być kraje dwóch prędkości, to dlaczego w Polsce nie mogą być drogi dwóch prędkości

    Odpowiedz
  • Silesia(2017-04-13 12:54) Zgłoś naruszenie 52

    Priorytet A1 - to ok. Nie wierzę, żeby zbudowali więcej S19 niż Lublin-Rzeszów.

    Odpowiedz
  • pit(2017-04-14 11:27) Zgłoś naruszenie 43

    s19 Lublin - Lubartów błagam zróbcie cos z tym korkiem a i niemce zaorać

    Odpowiedz
  • baranisko(2017-04-13 13:55) Zgłoś naruszenie 312

    do xxxxc(54 minuty temu)- ******** się, ile narąbałeś dzieci, to teraz bierz się i ********** na nie, bo ja po 30 latach pracy chcę godnej emerytury za swoją pracę, idioto, a ja nie to niech mi złodziejski kraj odda moje odłożone pieniądze na moją emeryturę, a ty bałwanie z tą swoją zoską zamiast leżeć, ******** się i rozmnażać jak króliki to bierzcie sie za prace, bo kuźwa z czego staniecie tą swoją emeryturę,

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Basia(2017-04-21 01:26) Zgłoś naruszenie 30

    "Na wschodzie bez zmian"

    Odpowiedz
  • S74(2017-05-04 09:28) Zgłoś naruszenie 10

    Czyli nadal przez co najmniej 10 lat będziemy stać w kilometrowych korkach przed Kielcami na 74!! A wiadukty przygotowane pod inwestycje po 10 latach zrujnują się - ale co tam, zbuduje się od nowa.. 30 tyś samochodów/dobę jedzie dróżką jak przez wieś - i to jest ok? Gdzie posłowie, senatorowie i inne lokalne gwiazdy, gdzie Prezydent Kielc?

    Odpowiedz
  • dziadowizna(2017-04-13 16:11) Zgłoś naruszenie 112

    Płatne Autostrady i dobrze , kogo nie stać niech siedzi w domu . Bo nigdy nie dogonimy Niemców ?

    Odpowiedz
  • monter(2017-08-16 20:57) Zgłoś naruszenie 00

    Gdzie kontynuacja przebudowy DK61 do Zegrza??

    Odpowiedz