statystyki

Nowa taryfa Orange YES: 0 zł za minutę albo 0 zł za SMS do wszystkich w Orange

30.09.2013, 16:54; Aktualizacja: 30.09.2013, 17:14
  • Wyślij
  • Drukuj
Orange

Orangeźródło: Bloomberg

Orange YES to nowa, prosta taryfa, w której można rozmawiać albo SMS-ować za 0zł ze wszystkimi w Orange. Każdy klient Orange YES może wybrać jeden rodzaj usługi i korzystać z niej bez żadnych limitów nawet, jeśli stan jego konta wynosi 0 zł.

reklama


reklama


W Orange YES Klienci mogą rozmawiać za darmo albo za darmo wysyłać SMS-y do wszystkich w mobilnej sieci Orange nawet, jeśli stan środków z doładowań na koncie wynosi 0 zł. Jedynym warunkiem jest utrzymywanie aktywnego konta na rozmowy wychodzące. W przypadku usług 0zł/minuta w Orange i 0zł/SMS w Orange czas ważności konta jest liczony zgodnie z wartością doładowania. Usługi wykluczają się z promocją Konto Ważne Rok.

Aby włączyć wybraną usługę - 0zł/minuta w Orange albo 0zł/SMS w Orange należy wysłać SMS o treści: MINUTY albo SMSY pod numer 131. Pierwsza aktywacja wybranej usługi jest bezpłatna. Każda zmiana wyboru bądź ponowne włączenie usługi (jest to konieczne, gdy klient straci możliwość wykonywania połączeń, doładuje się i znowu ma aktywne konto) kosztuje 2,90 zł z VAT. Koszt SMS-a wynosi 0,15 zł z VAT.

Oprócz tego klienci Orange YES mają do dyspozycji atrakcyjne usługi dodatkowe, umożliwiające darmowe połączenia nawet przy nieaktywnym koncie: Rozmowy bez limitu w sieci, SMS-y bez limitu w sieci, SMS-y bez limitu do wszystkich w sieci. Są one również dla tych, którzy szukają rozwiązań bez limitów, ale jednocześnie chcą korzystać z promocji Konto Ważne Rok.

W ofercie są też dostępne popularne usługi z portfolio Orange na kartę: Masz za Staż, Skarbonka, Kredyt, Nowa Gwarancja Zwrotu i Premia na kartę. Wkrótce dostępne będą również pakiety internetowe.

Podstawowe stawki cennikowe:

  • minuta połączenia do wszystkich sieci - 29 gr (z VAT)
  • SMS do wszystkich sieci - 15 gr (z VAT)
  • MMS do wszystkich sieci - 20 gr (z VAT)
  • Internet - 12 gr (z VAT)/100kB

Aby skorzystać z Orange YES wystarczy mieć kartę SIM z dowolną taryfą Orange na kartę lub kupić starter, a następnie wysłać SMS o treści YES pod numer 1010. Zmiany taryfy można dokonać także wpisując na klawiaturze telefonu krótki kod: *101*90# i wciskając klawisz połączenia – operacja jest bezpłatna.

reklama


  • Wyślij
  • Drukuj
Źródło:Informacja prasowa

reklama

  • Aga z lodzi(2014-05-30 02:52) Odpowiedz 00

    A moze wkoncu jakies smsy darmowe by sie przydaly myslcie o innych

  • karusia(2014-05-21 08:48) Odpowiedz 00

    a ile w tym orange yes kosztuje sms na angielski nr bo nie mogę znaleźć?

  • ble(2014-05-14 13:22) Odpowiedz 00

    usluga orange yes jest za darmo nna rozmowy do orange, ale jesli nie doladujesz konta w terminie i ci zablokuja to mozesz ponownie ja uruchomic pod warunkiem ze doladujesz konto i wyslesz sms o tresci minuty ale to juz bedzie kosztowalo 2,90

  • taśtaśka(2014-02-22 21:42) Odpowiedz 00

    nie ma nic za darmo i tak wyciagną swoje

  • Alicja z Lodzi(2014-04-03 23:11) Odpowiedz 00

    Wlaczylam sobie to dziadostwo z tydzien temu...Ech dalej place za rozmowy w sieci- niecale pol godziny do orange i zzarlo ...8 zl a mamy 2014, stary internet mi znikl, transmisja danych zzarla 16 zl za przesylanie fotek. Na wszelki wypadek wyslalam dzis kod MINUTY pod 131 i nic zero.

  • Anonimekk ^^(2014-06-03 16:52) Odpowiedz 00

    Ja Musze płacić nie da się :(

  • Lirnisa(2014-08-07 12:05) Odpowiedz 00

    Orange jest do niczego . Chciałam przejść z orange POP do Yes nie dość, że straciłam pakiet esemesów który miałam ważny do końca sierpnia to na dodatek kiedy chciałam kupić go drugi raz już w nowej taryfie to przyszedł mi esemes , że usługa jest chwilowo niedostępna ... nie dość , że nie dostałam pakietu to pobrało mi pieniądze z konta . Ale to nie wszystko , niby darmowe minuty lub esemesy to bzdura jeśli masz coś na koncie to i tak ci to zabiorą mimo , że masz włączoną usługę ,pieniądze ze skarbonki też szlak trafił...Jak nic zmieniam sieć

  • halina drobisz(2015-03-10 10:21) Odpowiedz 00

    czy naprzyklad jak sie ma zero na koncie orange yes a ma sie srodki na skarbonce to czy mozna darmowo dostac srodki ze skarbonki?

  • klient(2015-05-13 19:46) Odpowiedz 00

    PAMIETAJCIE ! ORANGE JAK COS DAJE TO ZAWSZE JEST HACZYK .

  • monika(2015-02-11 23:29) Odpowiedz 00

    5052323164 monika

  • Krystyna(2015-01-15 17:40) Odpowiedz 00

    Ciekawa rzecz!! Dostaje sms-a o nowej taryfie YES w ktorym pisze cytuje: mozesz rozmawiac do woli ze wszystkimi sieciami przez caly miesiac... Wchodze na kompa i czytam ze tylko ze wszystkimi w sieci orange! Pytam! To nowy sposob na wyciagniecie kasy od klienta??? Duzo osob wtopi to pewne ale kto im odda te 25zl jesli oferta okaze sie bledna?? Nikt! Zenada!

  • ktoś(2014-11-13 16:30) Odpowiedz 00

    jak można wyłaczyć taryfe operatora orange yes

  • niedzwiedz(2014-01-20 20:11) Odpowiedz 00

    warjatow to moga robic ze siebie a nie z nas niedajecie sie w konia robic

  • niedziwjec(2014-01-20 20:07) Odpowiedz 00

    wariatow to sobjbie niech robjom ze siebie a nie znas

  • anonim(2013-10-02 16:40) Odpowiedz 00

    Orange przejrzalo na oczy bo Play ma bezkonkurencyjne oferty.

  • mariusz(2013-10-21 16:00) Odpowiedz 00

    konto ważne rok to super sprawa dla mnie . bardzo mało dzwoniłem ale kupowałem doładowania za 50 zł co 3 miesiące żeby mieć możliwość w każdej chwili zadzwonić uzbierało mi sie prawie 200 zł a teraz od pół roku już nie doładowuje konta a mam jeszcze 100 zł . podejrzewam że jeszcze na kolejne pół roku mi wystarczy ta stówa. pozdrawiam ORANGE . KOCHAM WAS!!!

  • ktoś(2013-09-30 21:51) Odpowiedz 00

    dobre kurde wrescie orange pomyślało o klijentach anie o własnych kieszeniach

  • jus(2013-10-07 18:15) Odpowiedz 00

    czy w tym będzie działać mi promocja urodziny?

  • anonim(2013-10-06 19:12) Odpowiedz 00

    Nareszcie :-) ale szkoda że się nie da minut i sms-ów :-( ale to już trudno