statystyki

Nowa taryfa Orange YES: 0 zł za minutę albo 0 zł za SMS do wszystkich w Orange

30.09.2013, 16:54; Aktualizacja: 30.09.2013, 17:14
Orange

Orangeźródło: Bloomberg

Orange YES to nowa, prosta taryfa, w której można rozmawiać albo SMS-ować za 0zł ze wszystkimi w Orange. Każdy klient Orange YES może wybrać jeden rodzaj usługi i korzystać z niej bez żadnych limitów nawet, jeśli stan jego konta wynosi 0 zł.

reklama


reklama


W Orange YES Klienci mogą rozmawiać za darmo albo za darmo wysyłać SMS-y do wszystkich w mobilnej sieci Orange nawet, jeśli stan środków z doładowań na koncie wynosi 0 zł. Jedynym warunkiem jest utrzymywanie aktywnego konta na rozmowy wychodzące. W przypadku usług 0zł/minuta w Orange i 0zł/SMS w Orange czas ważności konta jest liczony zgodnie z wartością doładowania. Usługi wykluczają się z promocją Konto Ważne Rok.

Aby włączyć wybraną usługę - 0zł/minuta w Orange albo 0zł/SMS w Orange należy wysłać SMS o treści: MINUTY albo SMSY pod numer 131. Pierwsza aktywacja wybranej usługi jest bezpłatna. Każda zmiana wyboru bądź ponowne włączenie usługi (jest to konieczne, gdy klient straci możliwość wykonywania połączeń, doładuje się i znowu ma aktywne konto) kosztuje 2,90 zł z VAT. Koszt SMS-a wynosi 0,15 zł z VAT.

Oprócz tego klienci Orange YES mają do dyspozycji atrakcyjne usługi dodatkowe, umożliwiające darmowe połączenia nawet przy nieaktywnym koncie: Rozmowy bez limitu w sieci, SMS-y bez limitu w sieci, SMS-y bez limitu do wszystkich w sieci. Są one również dla tych, którzy szukają rozwiązań bez limitów, ale jednocześnie chcą korzystać z promocji Konto Ważne Rok.

W ofercie są też dostępne popularne usługi z portfolio Orange na kartę: Masz za Staż, Skarbonka, Kredyt, Nowa Gwarancja Zwrotu i Premia na kartę. Wkrótce dostępne będą również pakiety internetowe.

Podstawowe stawki cennikowe:

  • minuta połączenia do wszystkich sieci - 29 gr (z VAT)
  • SMS do wszystkich sieci - 15 gr (z VAT)
  • MMS do wszystkich sieci - 20 gr (z VAT)
  • Internet - 12 gr (z VAT)/100kB

Aby skorzystać z Orange YES wystarczy mieć kartę SIM z dowolną taryfą Orange na kartę lub kupić starter, a następnie wysłać SMS o treści YES pod numer 1010. Zmiany taryfy można dokonać także wpisując na klawiaturze telefonu krótki kod: *101*90# i wciskając klawisz połączenia – operacja jest bezpłatna.

reklama


Źródło:Informacja prasowa

Polecane

reklama

  • ktoś(2013-09-30 21:51) Odpowiedz 10

    dobre kurde wrescie orange pomyślało o klijentach anie o własnych kieszeniach

  • taśtaśka(2014-02-22 21:42) Odpowiedz 00

    nie ma nic za darmo i tak wyciagną swoje

  • ktoś(2014-11-13 16:30) Odpowiedz 03

    jak można wyłaczyć taryfe operatora orange yes

  • klient(2015-05-13 19:46) Odpowiedz 00

    PAMIETAJCIE ! ORANGE JAK COS DAJE TO ZAWSZE JEST HACZYK .

  • halina drobisz(2015-03-10 10:21) Odpowiedz 00

    czy naprzyklad jak sie ma zero na koncie orange yes a ma sie srodki na skarbonce to czy mozna darmowo dostac srodki ze skarbonki?

  • monika(2015-02-11 23:29) Odpowiedz 00

    5052323164 monika

  • Krystyna(2015-01-15 17:40) Odpowiedz 00

    Ciekawa rzecz!! Dostaje sms-a o nowej taryfie YES w ktorym pisze cytuje: mozesz rozmawiac do woli ze wszystkimi sieciami przez caly miesiac... Wchodze na kompa i czytam ze tylko ze wszystkimi w sieci orange! Pytam! To nowy sposob na wyciagniecie kasy od klienta??? Duzo osob wtopi to pewne ale kto im odda te 25zl jesli oferta okaze sie bledna?? Nikt! Zenada!

  • Lirnisa(2014-08-07 12:05) Odpowiedz 00

    Orange jest do niczego . Chciałam przejść z orange POP do Yes nie dość, że straciłam pakiet esemesów który miałam ważny do końca sierpnia to na dodatek kiedy chciałam kupić go drugi raz już w nowej taryfie to przyszedł mi esemes , że usługa jest chwilowo niedostępna ... nie dość , że nie dostałam pakietu to pobrało mi pieniądze z konta . Ale to nie wszystko , niby darmowe minuty lub esemesy to bzdura jeśli masz coś na koncie to i tak ci to zabiorą mimo , że masz włączoną usługę ,pieniądze ze skarbonki też szlak trafił...Jak nic zmieniam sieć

  • Anonimekk ^^(2014-06-03 16:52) Odpowiedz 00

    Ja Musze płacić nie da się :(

  • karusia(2014-05-21 08:48) Odpowiedz 00

    a ile w tym orange yes kosztuje sms na angielski nr bo nie mogę znaleźć?

  • Aga z lodzi(2014-05-30 02:52) Odpowiedz 00

    A moze wkoncu jakies smsy darmowe by sie przydaly myslcie o innych

  • ble(2014-05-14 13:22) Odpowiedz 00

    usluga orange yes jest za darmo nna rozmowy do orange, ale jesli nie doladujesz konta w terminie i ci zablokuja to mozesz ponownie ja uruchomic pod warunkiem ze doladujesz konto i wyslesz sms o tresci minuty ale to juz bedzie kosztowalo 2,90

  • abc(2013-10-04 20:55) Odpowiedz 00

    ale zrobili wielką łaske dla tych którzy jeszcze od nich nie uciekli

  • anonim(2013-10-06 19:12) Odpowiedz 00

    Nareszcie :-) ale szkoda że się nie da minut i sms-ów :-( ale to już trudno

  • niedzwiedz(2014-01-20 20:11) Odpowiedz 00

    warjatow to moga robic ze siebie a nie z nas niedajecie sie w konia robic

  • niedziwjec(2014-01-20 20:07) Odpowiedz 00

    wariatow to sobjbie niech robjom ze siebie a nie znas

  • pawel(2014-02-02 12:49) Odpowiedz 00

    dobrze jest sms do wszystkich za ozl pozdrawiam

  • piter(2013-12-17 19:03) Odpowiedz 00

    Już mam... Jakby komuś było potrzebne to aby WYŁĄCZYĆ usługę 0zł za minute w Orange Yes to wystarczy wysłać STOP pod nr 131 ;p

  • asia(2013-12-17 18:07) Odpowiedz 00

    Dostałam od koleżanki kod aby przejść z Orange Pop do Orange Yes "*110*36#". I przy okazji włączyła mi się usługa 0zł za minute do Orange. Zrobiłam coś źle czy tak powinno być? Jeśli źle to jak to wyłączyć bo słyszałam, że na początku jest za darmo ale potem trzeba płacić? To prawda?

  • piter(2013-12-17 18:02) Odpowiedz 00

    Ej, jak wyłączyć usługę 0zł za minutę w Orange Yes?