Orange idzie w ślady T-Mobile i proponuje swoim klientom 5 GB wolnej przestrzeni na filmy, muzykę i dokumenty. W końcu też w wszystkimi usługami w Orange będziemy mogli zarządzać z jednego konta. Klienci pomarańczowych mogą już korzystać z Orange Cloud, czyli wirtualnego dysku w chmurze, na którym otrzymają do dyspozycji nawet do 5 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej i darmowy transfer danych w obie strony.

Z chmurą można łączyć się poprzez komputer, tablet czy smartfon. Każdy ma do dyspozycji własny obszar dysku, chroniony indywidualnym hasłem.

Oczywiście, można dzielić się plikami z rodziną i przyjaciółmi, udostępniając im wybrane zasoby poprzez portale społecznościowe lub e-mail. Orange Cloud jest dostępny w trzech opcjach w zależności od posiadanej oferty w Orange Polska.
Dodatkowo w miniony piątek Orange udostępniło możliwość zarządzania wszystkimi usługami w jednym koncie. Jeśli macie usługi mobilne i stacjonarne, możecie nimi zarządzać logując się przy użyciu jednego loginu i hasła. To duża wygoda

Źródło: Blog Orange