Nawet sami twórcy science fiction, w końcu żyjący ze straszenia nas SI, nie są do końca przekonani, że ich wizje ziszczą się w takiej skrajnej formie.źródło: ShutterStock
Elon Musk wieszczy, że jest groźniejsza niż bomba atomowa, a Stephen Hawking uważa, że to ona zniszczy ludzkość. Mimo to największe firmy technologiczne inwestują miliardy dolarów, by być pierwszymi w tym wyścigu. Jesteśmy samobójcami?
wróć do artykułuReklama
z(2018-01-06 12:01) Zgłoś naruszenie 14
Naoglądał się redaktor terminatora ?
Odpowiedzasik(2018-01-11 18:06) Zgłoś naruszenie 10
Lem, Lem, Lem. Czytajcie Lema ,,Bajki robotów"
Odpowiedzczytelnik(2018-01-07 18:17) Zgłoś naruszenie 11
Zarówno w tym, jak i w poprzednim, przekierowującym artykule poruszono bardzo aktualne, często skryte tematy. Internet aż huczy od nielegalnych eksperymentów, nielegalnych czipów, etc. Pewnie dlatego, że to takie kosztowne, dlatego różne ścieżki. Jednak profity muszą być duże, skoro tak to wygląda. Pytanie co robią ci, co powinni demaskować i ukrócać te kryminogenne akty? Ale wnioskując po profitach opłaca się być beneficjentem. Tylko do czego to doprowadzi.
Pokaż odpowiedzi (1)OdpowiedzKoza z Pacanowa(2018-01-07 20:39) Zgłoś naruszenie 11
odezwal sie zwolennik teorii spiskowych,a czarownice wczoraj widziales jak latala nad twoim kominem??,sasiedzi mi mowili ze i ty latales za nia na miotle, stad wiem ze juz niedlugo taka inteligentna miotla kazda sprzataczka bedzie rano latala do pracy:-)
Jan Kornik(2018-01-07 20:29) Zgłoś naruszenie 12
Ja to sie boje nie SI tylko polinteligencji mysliwego z PZL ktory mi w lesie przywali srutem w tylek a prokuratorowi powie ze widzial podczas polowania tylko zajonca.
Odpowiedz