Nowy szef TVP 2: Zasady są jasne. Wygrała ta partia i morda w kubeł [GRAND PRESS 2016]

autor: Magdalena Rigamonti21.07.2016, 20:49; Aktualizacja: 13.12.2016, 22:51
Marcin Wolski Fot. Maksymilian Rigamonti

Marcin Wolski Fot. Maksymilian Rigamontiźródło: Dziennik Gazeta Prawna

Ja jestem lojalny wobec idei, którą reprezentuje obecna władza. Nie uważam się za człowieka partyjnego, tylko za człowieka idei – mówi w rozmowie z DGP nowy szef TVP 2 Marcin Wolski.

Reklama


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama


Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze (31)

  • MichC(2017-03-20 15:58) Zgłoś naruszenie 00

    Uchodził za satyryka średniej jakości.Okazuje się że ma talent cenzora .Proponowałbym Mysią i p.Wolski dostał by wiatru w skrzydła.Lenin mówił że pożytecznych idiotów nie produkują.Sami się rodzą.A na Mysią byłby w san raz

    Odpowiedz
  • stan47.emeryt(2016-12-18 20:04) Zgłoś naruszenie 00

    To może jeszcze zakodujecie tę swoją propagandę i niech oglądają to badziewie tylko ci którzy za to zaplacą. Ale nie - musimy płacić abonament, czy oglądamy czy nie, bo inaczej to byście z torbami poszli. Buractwo.

    Odpowiedz
  • knebel(2016-12-16 20:37) Zgłoś naruszenie 00

    Żałosne. Czy w PIS nie ma lepszego?

    Odpowiedz
  • sorry(2016-12-15 16:14) Zgłoś naruszenie 56

    Krótkie pytanie. Czy wyobrażacie sobie taki wywiad z jakimś platformianym oficjelem, za rządów PO, czyli czasu wielkiej wolności , tolerancji i czego tam jeszcze?

    Odpowiedz
  • kz(2016-12-15 11:04) Zgłoś naruszenie 410

    Właściciel GP (axel Springer) płaci... i wymaga

    Odpowiedz
  • gorszy sort(2016-12-14 13:39) Zgłoś naruszenie 13

    mieli komucha pogonic !!!! po wyborach zlikwidujemy media publiczne

    Odpowiedz
  • jank(2016-07-31 19:17) Zgłoś naruszenie 89

    Mam poważne podejrzenia że p.redaktor otrzymuje dobre wynagrodzenie od właściciela gazety Springera. Kasa nie jest zmarnowana

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Cuba(2016-07-29 08:34) Zgłoś naruszenie 55

    On powtórzył tylko słowa TUSKA.

    Odpowiedz
  • obywatel tusek(2016-07-26 13:06) Zgłoś naruszenie 135

    pytania są prowokacyjne, a co, miała być ulizany, czołobitna rozmowa o największym Polaku, który zajmie miejsce Wałęsy, Gieremka i wielu innych, którym do pięt nie dorasta??? Wszyscy pisowcy nie są ani źli, ani głupi. Ale mamy obraz z Sejmu - te zachowania kształtują opinię o całym pisie. Te gesty, odzywki itd. Taki jest odbiór społeczny... A jak zawrzało, gdy chcieli sobie 5000+ zafundować... Od razu spuścili z tonu. Przyjdą podwyżki po wprowadzeniu podatku handlowego, to ludzie inaczej na to spojrzą. Już horrendalnie podrożały ubezpieczenia - podatek bankowy, płacenie z OC za skutki wypadków drogowych...

    Odpowiedz
  • Bert(2016-07-24 13:06) Zgłoś naruszenie 118

    Axel Springer : Zasady są jasne : płacę i wymagam !

    Odpowiedz
  • Wraca jak ptaki po zimie (2016-07-23 09:16) Zgłoś naruszenie 117

    ... "Stara dobra szkoła PRL-u "

    Odpowiedz
  • tim(2016-07-22 22:45) Zgłoś naruszenie 2611

    żałosne. wymiatanie po tym reżimie będzie bolesne dla tych wszystkich aparatczyków. Niestety wezmą w tym czasie dużo kasy. Mam nadzieję ze wszystko zwrócą, że będą musieli.Przyjdzie czas gdy Polska znowu będzie wolna a tyran i jego sługusy zostaną ukarane

    Odpowiedz
  • Zimoszka(2016-07-22 19:22) Zgłoś naruszenie 1835

    Agresja, chamstwo, insynuacje, dorabianie "gęby" i zajęcie zdecydowanego stanowiska popierającego jedną stronę sporu politycznego. Wywiad raczej przypominał ubeckie przesłuchanie, brakowało tylko szpilek za paznokciami. W pytaniach zadawanych Wolskiemu zawarta została cała metodologia służąca szczuciu jednych Polaków na drugich.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • MW(2016-07-22 18:18) Zgłoś naruszenie 2034

    Panie Redaktorze Wolski .Ma Pan nauczkę, że do tej pani na wywiad niekoniecznie trzeba było chodzić . Teraz gorsza od Moniki O. Przydało by się Panu trochę intuicji. Niestety jak na człowieka w Pana wieku wykazuje się Pan sporą naiwnością , oczekując w ludziach dobroci, życzliwości i szlachetności. Pani redaktor Rigamonti. A cóż takiego daje pani prawo tak gardzić połową narodu? Proszę sobie przeczytać swój wywiad i przemyśleć, to co pani robi. I zapewniam, że nie trzeba należeć do jakiejś partii, żeby być uczciwym i szlachetnym człowiekiem. Znam bardzo wielu wyborców PiSu i nie mogę się zgodzić, że to prostaki i głąby - jak nas pani ocenia.

    Odpowiedz
  • Net(2016-07-22 16:39) Zgłoś naruszenie 3141

    Boże, pomimo, że fanką p. Wolskiego nie jestem, to sposób prowadzenia wywiadu jest dla mnie żenujący. Pani zamiast pytać to atakuje, atakuje, atakuje.... aż kłuje w oczy.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Wolski, (2016-07-22 16:24) Zgłoś naruszenie 1129

    że też ci się chciało gadać z niemieckimi hyclami. Co ty, kolaborant jesteś? Folksdojcz?

    Odpowiedz
  • bk(2016-07-22 15:27) Zgłoś naruszenie 2440

    Według tej pani PIS z założenia jest zły i tam są źli ludzie, a także złymi ludźmi sa ci którzy popierają PIS. Smutne, jak bardzo zacietrzewieni sa przeciwnicy PIS i jak bardzo napuszeni. Liczy się tylko wasza idea, wasze spojrzenie i wasz relatywizm. Wszystkich inaczej myślących macie za nic, za matołów i jeszcze będziecie wpierać zwolennikom Kaczyńskiego, że nie rozumieją świata, bo nie zgadzają się na robienie z normalności nienormalność, a z nienormalności normalność. Marksistowsko - leninowską retoryką posługuje się pani. Czujecie się gorszym sortem ? Ale dlaczego ?????????????????

    Odpowiedz
  • Tomasz(2016-07-22 12:25) Zgłoś naruszenie 3718

    Doskonale przeprowadzony wywiad. Gratuluję

    Odpowiedz
  • cytaty(2016-07-22 11:33) Zgłoś naruszenie 3112

    " pewnie gdybym wpadł pod tramwaj, umarł, to słowem by o mnie nie wspomniano". To potwierdza jednostkę chorobowa zwana megalomanią niestety. Kiedyś w gierkowskich czasach słuchało się pańskich audycji namiętnie, opuszczenie którejkolwiek to dopiero była przykrość. I za te miłe wspomnienia dziękuję. Ale potem poszedł pan w ideolo, w propagandę, przeczytałem jedną, druga książkę, stwierdziłem że niestety przyciężkawe to i dałem sobie spokój. Przewertowanie nowości w empiku lub matrasie wystarcza do utwierdzenia się w słuszności podjętej decyzji. Dobrze że te felietony w Do Rzeczy, teksty krótkie i nierozlazłe, nadal trzymają poziom.

    Odpowiedz
  • rumpelstilskrin(2016-07-22 11:12) Zgłoś naruszenie 5725

    Co można pomyśleć o człowieku, który wyznaje zasadę: "Wygrała ta partia i morda w kubeł" ? Oj Panie Wolski z marksistowsko - leninowskiej retoryki nabytej na różnych WUMLach i kursokonferencjach nie wyrasta się tak łatwo i tak szybko. Żałosny człowiek w żałosnym anturażu.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz