Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dokąd Polacy będą podróżować w 2017 roku? 10 najbardziej obiecujących kierunków

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
1. Gruzja Kiedy najlepiej jechać: o każdej porze roku Ceny biletów do Gruzji: ok. 400 zł Genialne trasy wycieczek górskich z bajkowymi pejzażami, ciepli i gościnni mieszkańcy i oczywiście pyszne wino - to niektóre z przyczyn, które zadecydowały o tym, że Gruzja wysunęła się na szczyt rankingu Skyscanner. W 2016 roku w porównaniu do poprzedniego, do tego położonego nad Morzem Czarnym państwa wybrało się o 84% więcej podróżnych z Polski. Można tu odwiedzić klimatyczne miasta, takie jak Tbilisi z wyjątkową mieszanką architektoniczną czy serce gruzińskiej kultury i słynne miasto festiwali, Batumi. Polacy od dawna mają słabość do Gruzji, ale odkąd Wizz Air wprowadził tanie loty do Kutaisi, zaczęła się prawdziwa moda na odwiedzanie tego zakątka Europy. Koniecznie rozważ Gruzję, planując wakacje na ten rok.
1. Gruzja Kiedy najlepiej jechać: o każdej porze roku Ceny biletów do Gruzji: ok. 400 zł Genialne trasy wycieczek górskich z bajkowymi pejzażami, ciepli i gościnni mieszkańcy i oczywiście pyszne wino - to niektóre z przyczyn, które zadecydowały o tym, że Gruzja wysunęła się na szczyt rankingu Skyscanner. W 2016 roku w porównaniu do poprzedniego, do tego położonego nad Morzem Czarnym państwa wybrało się o 84% więcej podróżnych z Polski. Można tu odwiedzić klimatyczne miasta, takie jak Tbilisi z wyjątkową mieszanką architektoniczną czy serce gruzińskiej kultury i słynne miasto festiwali, Batumi. Polacy od dawna mają słabość do Gruzji, ale odkąd Wizz Air wprowadził tanie loty do Kutaisi, zaczęła się prawdziwa moda na odwiedzanie tego zakątka Europy. Koniecznie rozważ Gruzję, planując wakacje na ten rok. / ShutterStock
Skyscanner co roku śledzi, które kierunki budzą największe zainteresowanie wśród polskich podróżnych. Ranking na 2017 roku własnie został opublikowany.

Powiązane

Reklama

Komentarze(5)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Reini,
  2017-01-12 16:21:43
  Pogadaj z ministrem Waszczykowskim ,ten zna miejsca o których jeszcze nie słyszałeś. Nie trzeba wizy!
  4
 • umofa pełofa
  2017-01-11 22:41:03
  JADE NA MADERE MAM JUZ 13 BRUTTO DZIEKI PIS za pełło i psl było 7 pl brutto madera
  2
 • cdrty
  2017-01-13 15:11:51
  Tam gdzie gudłaj WASZCZYKOWSKI jest PREZYDENTEM .
  3
 • Antos
  2017-01-14 10:33:54
  Jaka ocenę z geografi miał waszczkowski
  1
 • Mariusz Sztos
  2017-01-19 15:01:26
  Ogólnie chyba komfort życia się polepszył. Dziś Polacy mogą sobie pozwolić na wyprawy za granicę, podobnie jak na przykład na wynajem samochodu. Ja robię to w Panek i w tym roku również pewnie wynajmę dużego SUVa na parę dni i tak właśnie z rodziną zapakujemy się na jakiś weekend, ale zamiast Madery - Mazury .:)
  0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej