Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najlepsze lotniska świata w 2013 roku

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
1. miejsce - Lotnisko Changi w Singapurze – jedno z pięciu najważniejszych azjatyckich lotnisk. I bez wątpienia jedno z najlepiej zaprojektowanych portów lotniczych. W 2012 roku przez singapurskie lotnisko Changi przewinęło się 51 mln pasażerów. Lotnisko Changi jest naprawdę luksusowe: Terminal 3, który jest wizytówka całego lotniska, jest jeden z najlepiej zaprojektowanych i najnowocześniejszych terminali lotniczych na całym świecie. Do tego dochodzi basen na dachu, ogród motyli oraz liczne sklepy – każdy pasażer znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
1. miejsce - Lotnisko Changi w Singapurze – jedno z pięciu najważniejszych azjatyckich lotnisk. I bez wątpienia jedno z najlepiej zaprojektowanych portów lotniczych. W 2012 roku przez singapurskie lotnisko Changi przewinęło się 51 mln pasażerów. Lotnisko Changi jest naprawdę luksusowe: Terminal 3, który jest wizytówka całego lotniska, jest jeden z najlepiej zaprojektowanych i najnowocześniejszych terminali lotniczych na całym świecie. Do tego dochodzi basen na dachu, ogród motyli oraz liczne sklepy – każdy pasażer znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej