Biuro podróży Filiz Tour z Warszawy poinformowało swoich klientów o ogłoszeniu upadłości. Zarząd na stronie internetowej biura przeprasza za „niespełnienie marzeń z powodu upadku spółki”.

Na polskim rynku biuro podróży Filiz Tour działało od 2004 roku i oferowało przede wszystkim wycieczki do Turcji. Na stronie internetowej biura podróży można przeczytać, że specjalizowało się w organizowaniu wycieczek, biletów lotniczych, rezerwacji hotelowych oraz ubezpieczeń turystycznych.

Poza granicami kraju przebywa dwóch klientów biura podróży FiLiZ, którzy mają do Polski wrócić prawdopodobnie w sobotę - poinformował Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Z ustaleń Urzędu wynika, że wycieczki z tym biurem wykupiło ok. 1,5 tys. osób.

Strona internetowa Filiz Tour / Inne

Filiz Tour sprzedawało swoje wycieczki na popularnym serwisie zakupów grupowych – Groupon. 11-dniowe wyjazdy objazdowe do Turcji można było kupić za 1234 złotych.

W tej chwili nie wiadomo, czy klientom biura podróży Filiz Tour i użytkownikom Groupona uda się odzyskać stracone pieniądze.

Klienci biura mogą uzyskać informacje pod numerem telefonu (22) 59 79 544.