Trwa strajk na lotnisku Okęcie. 95 proc. załogi LOT AMS nie pracuje

19.03.2012, 09:55; Aktualizacja: 19.03.2012, 12:14

95 proc. załogi LOT Aircraft Maintenance Services, spółki która serwisuje m.in. samoloty PLL LOT przystąpiło do strajku - poinformował PAP przewodniczący Związku Zawodowego Naziemnego Personelu Lotniczego Robert Skalski.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (5)

 • Ważne że Pracuje Zarząd(2012-03-19 13:29) Zgłoś naruszenie 00

  Myśle że trzeba zredukować zatrudnienie w korpusie mechaników.

  A za to zwiekszyć zatrudnienie w Zarzadzie ...no i stosownie podnieść pensje. Oczywiście Zarządowi.

  Odpowiedz
 • Solidarny(2012-03-20 02:45) Zgłoś naruszenie 00

  W tym państwie trzeba walczyć o godziwe życie o godziwe wykonywanie powierzonych obowiązków więc walczą Jeśli wydarzy się tragedia to pociągnie się ich do odpowiedzialności ale póki można to się oszczędza tylko jakim kosztem i tak jest w każdej dziedzinie na każdej płaszczyźnie że ustawy sobie a pracodawcy sobie tylko czasem ktoś za to życiem płaci

  Odpowiedz
 • AZ(2012-03-22 11:47) Zgłoś naruszenie 00

  NIESTETY NA STRONIE PASAZER.COM MODERATOR DWUKROTNIE USÓWAŁ MÓJ WPIS.
  JEŚLI LOT ZLECI OBSŁUGĘ INNYM FIRMOM ZEWNĘTRZNYM, A TE POŁASZCZĄ SIĘ NA SZYBKI ZYSK TO PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ PADNĄ. „PLL LOT” OD DWÓCH LAT NIE PŁACI „LOT AMS” ZA OBSŁUGĘ TECHNICZNĄ PRZELEWAJĄ PIENIĄDZE TYLKO NA WYNAGRODZENIA. PODOBNIE JEST Z „EUROLOTEM”. OBECNIE OBIE FIRMY MAJĄ NIESPŁACONE ZOBOWIĄZANIA WOBEC „LOT AMS” NA KILKASET MILIONÓW ZŁOTYCH.
  PYTANIE: DLACZEGO ZARZĄD PRZYMYKA NA TO OKO I ZATRUDNIA OSOBY Z ZEWNĄTRZ, KTÓRE NIBY SĄ NIEZBĘDNE DO ROZWOJU FIRMY ZA GRUBO PONAD DZIESIĘĆ TYSIĘCY ZŁOTYCH NA RĘKĘ ? I JESZCZE JEDNO, JAK MOŻE DZIAŁAĆ FIRMA JEŚLI WIĘCEJ JEST PRACOWNIKÓW W BIURACH NIŻ FAKTYCZNIE WYPRACOWUJĄCYCH ZYSKI MECHANIKÓW, ISTOTNE JEST JESZCZE TO, ŻE CAŁĄ OBSŁUGĘ KADROWĄ PROWADZI NIKT INNY JAK „PLL LOT” I POBIERA ZA TO „STOSOWNĄ” OPŁATĘ

  Odpowiedz
 • obserwator(2012-03-22 22:04) Zgłoś naruszenie 00

  Do AZ: Przyłączam się, bo wiesz, o czym piszesz. Niedowiarkom polecam oświadczenie prezesa Stowarzyszenia Mechaników Lotniczych w sprawie strajku. Głos zewnętrzny i obiektywny.

  Odpowiedz
 • ZAX(2012-05-09 21:42) Zgłoś naruszenie 00

  Wiadomo, jak każda spółka skarbu państwa (a jakie to państwo jest to każdy sam widzi) jest siedliskiem dla bliżej nieokreślonych grup pociotków różnych polityków i innych u władzy. I tą spółkę rozłożą na łopatki albo sprzedadzą z niezłym zyskiem dla siebie. Robili już takie numery ze stoczniami to zrobią i tu! Są to ludzie nie mający żadnego pojęcia o lotnictwie, chciwi władzy i profitów!!!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie