Miliony na Radom. Co z Modlinem?

autor: Krzysztof Śmietana12.12.2019, 07:33; Aktualizacja: 12.12.2019, 12:35
Opóźnienia z portem w Radomiu stają się teraz kartą przetargową dla władz portu w Modlinie. Liczą one, że PPL przestanie blokować rozbudowę tego ostatniego lotniska. Od dawna istnieją plany powiększenia tamtejszego, już bardzo zatłoczonego terminalu.

Opóźnienia z portem w Radomiu stają się teraz kartą przetargową dla władz portu w Modlinie. Liczą one, że PPL przestanie blokować rozbudowę tego ostatniego lotniska. Od dawna istnieją plany powiększenia tamtejszego, już bardzo zatłoczonego terminalu.źródło: ShutterStock

Port będzie ukończony trzy lata później, niż zapowiadano. Prawdopodobnie zakładane koszty inwestycji też zostaną przekroczone.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (6)

 • Mirosław(2019-12-19 13:12) Zgłoś naruszenie 10

  Rząd ma duże i ambitne plany. CPK, Radom, Modlin też jest na ich oku. Potrzebują chwili żeby się tym zająć, ale też na to przyjdzie pora. Jak tak dalej pójdzie Polska będzie głównym punktem tranzytowym w tej części Europy!

  Odpowiedz
 • Irena(2019-12-19 13:10) Zgłoś naruszenie 30

  Rząd ma plany na Modlin, jak sam powiedział. Nie ma co ich poganiać, CPK, Radom, teraz Modlin, mają plan reformy sieci komunikacyjnej w Polsce i go realizują bardzo profesjonalnie.

  Odpowiedz
 • Wisła(2019-12-13 11:13) Zgłoś naruszenie 32

  to komu tam robicie dobrze ze swoich? nie sprawdzili się w biznesie?

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Krystian(2019-12-12 13:43) Zgłoś naruszenie 71

  Lepiej było rozbudować lotnisko w Modlinie i mogłoby ono obsługiwać wszystkie czarterowe loty enter air i całą resztę. Ludziom by było wygodniej, a tak myślę, że pasażerowie mogą mniej chętnie latać..

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie