"Zieloni" postanowili zdążyć przed nadchodzącymi planami pojawienia się na rynku oferty superszybkiego mobilnego internetu w T-Mobile. Spółki Plus i Cyfrowy Polsat poinformowały dziś rano o wprowadzeniu oferty domowego, nielimitowanego internetu. Oficjalnie oferta startuje 3 czerwca.

Zapowiada się gorący czerwiec na rynku telekomunikacyjnym w Polsce. Superszybki internet LTE zgodnie z zapowiedziami T-Mobile pojawił się już w czerwcu. Plus i Cyfrowy Polsat nie mogły czekać z odświeżeniem oferty do ostatniej chwili. Dlatego od 3 czerwca u "zielonych" koniec z limitami LTE przez cały czas trwania umowy.

Abonament w Power LTE / Media

Na czym polega oferta?

Internet LTE nie będzie ograniczony wielkością pakietu danych przez całą długość umowy.

Nowa oferta Internet Power LTE, to:
- Trzy nowe abonamenty: 59,90 zł, 69,90 zł, 89,90 zł.
- Trzy podstawowe pakiety danych o wielkości 20 GB, 25 GB i 30 GB, które można wykorzystać we wszystkich technologiach, nie tylko w LTE.
- Korzystanie z Internetu LTE bez limitu danych przez całą długość umowy.
- Trzy klasy serwisu pozwalające na lepsze zarządzanie jakością sieci w sytuacji jej obciążenia pod dana stacją.
- Klasy serwisu i prędkość transferu:
- Aż do wyczerpania pakietu podstawowego transfer danych odbywa się z maksymalną dostępną prędkością Internetu.
- po wyczerpaniu pakietu podstawowego, jeśli jesteśmy w zasięgu LTE nadal możemy bez żadnego limitu korzystać z Internetu. W zależności od klasy serwisu (czyli wybranego abonamentu), która definiuje priorytet w dostępie do sieci, transfer danych odbywa się z różną maksymalną prędkością. W klasie MAKSYMALNEJ (abonament za 89,90 zł) jest to najwyższa technicznie możliwa prędkość, w klasie SZYBKIEJ (taryfa za 69,90 zł) – prędkość do 20 Mb/s, a w klasie WYGODNEJ (abonament za 59,90 zł) – do 10 Mb/s.
- Umowa na 24 miesiące z modemem, routerem oraz innowacyjnym zestawem ODU-IDU do domowego Internetu LTE.Z ofertą superszybkiego internetu mobilnego ruszyło też T-Mobile. Sprawdź ofertę operatora.