Operator Orane rusza z nową ofertą domowego i mobilnego internetu Orange w jednym pakiecie. Pakiet jest dostępny już od 69,90 zł miesięcznie dla klientów indywidualnych i biznesowych. Decydując się na Internet Tu i Tam klienci otrzymają także tablet oraz router 3G za złotówkę.

W skład pakietu dla klientów indywidualnych wchodzi Neostrada, czyli szybki domowy internet bez limitów w wybranej opcji prędkości (do 10 Mb/s, do 20 Mb/s lub do 80 Mb/s) oraz Internet mobilny Orange Free Net z odnawialnym co miesiąc pakietem danych 5 GB. Klienci, którym zależy na bardziej kompleksowym zestawie usług mogą wybrać opcję zawierającą FunPack, czyli pakiet zawierający oprócz Neostrady także telewizję Orange TV oraz telefon domowy.

Internet Tu i Tam / Media

Dla klientów biznesowych Orange Polska przygotował Internet Tu i Tam z Neostradą oraz internetem mobilnym Business Everywhere w pakiecie Mini, również z 5 GB danych do wykorzystania co miesiąc. Użytkownicy pakietu otrzymają tablet FunTab 8.0 oraz router Huawei 5220 do internetu mobilnego. Za każde z tych urządzeń zapłacą tylko złotówkę.

Poniżej szczegóły cenowe nowej oferty. Wszystkie ceny zawierają VAT i dotyczą umowy na 24 miesiące. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 49 zł z VAT.

Źródło: Orange

Oprac. T.J.