Nowa oferta internetowa Plusa, a w niej dwa razy więcej Internetu LTE. W ramach pakietu do wykorzystania jest co miesiąc nawet 60 GB, do tego 50 GB w ramach limitu nocnego oraz nielimitowane przeglądanie stron www w ramach wyższych abonamentów.

Od 29 kwietnia klienci, którzy wybiorą nową promocję Internetu LTE w Plusie otrzymają dwukrotnie wyższe pakiety do wykorzystania w ramach abonamentu. Oferta jest dostępna po wybieraniu promocji ze sprzętem LTE, ale również w opcji tylko SIM, czyli bez sprzętu i „lojalki". Mogą z niej skorzystać zarówno klienci nowi, jak i przedłużający umowę w Plus Internet.

Promocja LTE w PLusie / Media

Nowa oferta jest atrakcyjna dla korzystających z programu smartDOM. Klient smartDOMu już za 39 zł miesięcznie otrzymuje 20 GB. Największy abonament dla klientów Internetu LTE zawiera teraz pakiet 60 GB i pozwala na nielimitowane przeglądanie zwykłych stron www. W ramach pakietu dostępne jest także darmowe nielimitowane korzystanie z największej telewizji internetowej IPLA. Za dodatkowe 2,90 zł miesięcznie klient otrzymuje również 50 GB limitu nocnego (od 1.00 do 7.00).

Dwa razy więcej Internetu LTE jest dostępne również w promocji „Testuj internet LTE przez 7 dni za 9 zł", a ramach której przez pierwsze siedem dni można bez żadnych zobowiązań przetestować Internet LTE w Plusie na wybranym routerze domowym WiFi lub modemie. Osoby, które po testach zostaną w Plusie otrzymają pierwsze 30 dni abonamentu za 0 zł.

„Zmiany w ofercie internetowej Plusa odpowiadają rosnącym potrzebom użytkowników i uwzględniają obecne trendy rynkowe." – mówi Adam Toruński, Kierownik Działu Oferty Internet w Plusie – „Dziś już 80% klientów oferty Plus Internet wybiera sprzęt LTE."

Oferta Internetu z dwa razy większymi pakietami LTE od 8 maja dostępna będzie także w Cyfrowym Polsacie.

Oprac. T.J.