Masz już za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe i marzysz o karierze menedżera w globalnej korporacji? A może dopiero szukasz swojej ścieżki kariery i jesteś zainteresowany stażem pełnym wyzwań? Odwiedź GraduateProgramme Day — targi, stworzone z myślą o Tobie.

Tegoroczna edycja projektu odbędzie się 23 lutego 2016 roku w Auli Spadochronowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Podczas całodniowych targów absolwenci i studenci będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą programów menedżerskich, praktyk i staży w największych korporacjach z różnych sektorów gospodarki.

Dodatkowo, dla wszystkich zainteresowanych Targami, którzy nie będą mieli możliwości pojawić się 23 lutego w Szkole Głównej Handlowe w Warszawie, oferujemy innowacyjne Wirtualne Targi Pracy, dostępne od 1 do 23 lutego 2016. Znajdą się tam oferty wszystkich partnerów biorących udział w Targach. Targi dostępne na stronie internetowej gpd-sgh.pl.

Wszyscy odwiedzający Wirtualne Targi Pracy mają również możliwość zdobycia cennych nagród w konkursie towarzyszących wydarzeniu. Czekają na Was słuchawki Beats oraz nagroda główna iPad mini — wystarczy śledzić uważnie naszą stronę internetową i odpowiedzieć na pytania konkursowe. Konkurs rozpoczyna się 7 lutego 2016. Po więcej szczegółów zapraszamy na fanpage GraduateProgramme Day na Facebooku>>

Celem projektu jest przybliżenie studentom i absolwentom uczelni wyższych idei programów menedżerskich — inicjatywy firm, mającej na celu zdobycie praktycznych umiejętności niezbędnych dla osób planujących karierę menedżera. Jednak nie tylko studenci ostatnich lat znajdą tu coś dla siebie —przedstawiciele firm prezentują szczegółowo oferty różnorodnych praktyk i staży oraz udzielą praktycznych informacji dotyczących procesów rekrutacyjnych obowiązujących w danej organizacji.