Są jeszcze unijne fundusze na walkę z bezrobociem. Kto z nich skorzysta?

autor: Beata Lisowska04.01.2013, 07:26; Aktualizacja: 04.01.2013, 08:10
Unijne pieniądze w latach 2009–2010 zneutralizowały skutki spowolnienia gospodarczego.

Unijne pieniądze w latach 2009–2010 zneutralizowały skutki spowolnienia gospodarczego.źródło: ShutterStock

W Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki są jeszcze unijne środki na walkę z bezrobociem. Skorzystają z nich podopieczni urzędów pracy, a także osoby zwalniane przez przedsiębiorców z przyczyn leżących po stronie pracodawcy.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

  • zelk(2013-01-05 12:43) Zgłoś naruszenie 00

    na pewno nie bezrobotni

    Odpowiedz
  • be(2013-01-08 07:29) Zgłoś naruszenie 00

    140tys powstało a 85% 90% po roku zlikwidowano.Zakupiony sprzet sprzedano np na allegro.

    Odpowiedz
  • lolo(2013-01-05 19:07) Zgłoś naruszenie 00

    No jak myślicie -kto z nich skorzysta???
    Na pewno koledzy kolegów prominentów dygnitarzy!!!
    Szary Kowalski nie ma pleców aby coś dostać/chyba że między oczy/

    Odpowiedz
  • Proste(2013-01-06 10:35) Zgłoś naruszenie 00

    Wyżelowane śwagry prominentów, poprzez jednodniowe firmy aktywizacyjne.

    Odpowiedz
  • ba(2013-01-06 15:22) Zgłoś naruszenie 00

    Niech Kontrole Izby Skarbowej opublikują jaką mają wiedzę na temat wydawanych pieniędzy unijnych na różne zmyślone cele bez żadnego
    koncowego efektu. Mają obraz, ile pieniędzy zostało wyłudzonych, (nie przez zwykłych ludzi ), to niezaprzeczalny fakt !!!. I co z tego dalej pozwalają na to.

    Odpowiedz
  • jw(2013-01-04 08:12) Zgłoś naruszenie 00

    Cytat: "Dzięki dotacjom na własny biznes powstało w Polsce już prawie 140 tys. nowych firm."- co to za firmy zakładane na 12 m-cy! niech napiszą ile z tych firm działa dłużej i zostało na rynku!

    Odpowiedz
  • ja(2013-01-04 13:48) Zgłoś naruszenie 00

    ... nie przetrwały, ale poprawiły statystyki...

    Odpowiedz