Rząd chce ułatwień w zatrudnianiu cudzoziemców. Dojdzie do podpisania specjalnej umowy z Filipinami?

autor: Marek Chądzyński, Grzegorz Osiecki12.07.2018, 07:35; Aktualizacja: 12.07.2018, 08:20
Władze Filipin chcą ze strony Polski gwarancji dla swoich obywateli.

Władze Filipin chcą ze strony Polski gwarancji dla swoich obywateli.źródło: ShutterStock

Rząd wprowadza ułatwienia w zatrudnianiu cudzoziemców. Celem jest także to, aby wiązali się z naszym krajem na dłużej.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (11)

  • czarny(2018-07-12 11:03) Zgłoś naruszenie 201

    Polska krajem nieprzyjaznym dla Polaków. Niedługo we własnym kraju będziemy traktowani jako osoby niepożądane.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Propozycja...(2018-07-12 09:06) Zgłoś naruszenie 151

    Propozycja Ministerstwa Pracy, Rodziny.... mnie zszokowala, a wrecz zastopowala mi proces logicznego myslenia. ----- Szerzej wypowiem sie pozniej.

    Odpowiedz
  • mac(2018-07-12 13:21) Zgłoś naruszenie 111

    pisałem o tym przy okazji innego artykułu kilka tygodni temu, wszystko się potwierdziło, w rządowy mediach tym się nie chwalą, mogło by to zaszkodzić partii rządzącej, opozycja milczy, znaczy jest za, teraz będzie tak że jak Ukrainiec pójdzie do Janusza po podwyżkę to usłyszy " na twoje miejsce są dwa statki filpińczyków" i po zawodach. Jeśli chodzi o mniejszy napływ Ukraińców to jest to efektem pogarszającej się koniunktury w gospodarce i sytuacji na rynku pracy

    Odpowiedz
  • Lex(2018-07-12 11:42) Zgłoś naruszenie 101

    Wiecej Filipinczykow. Bedzie bezpieczniej - i ni Duerte na moze sobie dac rady z gangami to wysle ich do nas. Brawo PiS!

    Odpowiedz
  • Anioł(2018-07-12 13:53) Zgłoś naruszenie 104

    Jest u nas ponad milion ludzi niepracujących. Pracodawcy , sknerusy ! - Podnieście pensje a obcokrajowcy nie będą potrzebni !

    Odpowiedz
  • Waldi12(2018-07-12 20:57) Zgłoś naruszenie 101

    To co PiS robi to jest hańba i wielkie oszustwo ze strony rządu.Mieli nie przyjmować imigrantów ekonomicznych a przyjmują ich w każdej ilości,nie tylko z Ukrainy ale z całego świata.Polacy nie ma co się oszukiwać,PiS chce zniszczyć Polskę i zrobić multi kulti jak jest w Niemczech .

    Odpowiedz
  • Lex(2018-07-12 11:41) Zgłoś naruszenie 91

    Teraz zamaiast pracowac do 65 bedziemy obslugiwani prze Filipino, ktorzy ani slowa po polsku nie mowia. Fajna przyszlosc dzieki PiSowi.

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2018-07-12 16:12) Zgłoś naruszenie 71

    Tzw. rząd konsekwentnie realizuje jewrejską POlitykę demontażu Polski i eksterminacji narodu . Czas na wystawianie zdrajcom rachunków , jeśli się nie mylę ...

    Odpowiedz
  • Rudy Rydz(2018-07-13 16:34) Zgłoś naruszenie 22

    Jeśli Polak z Polakiem nie potrafi się dogadać , to będzie dogadywał się z Filipińczykami. Polaków wygonić na zmywaki za granicę , obśmiać ich przy okazji ile wlezie i sprowadzić Marsian. Z tej planety nie dogadamy się z nikim.

    Odpowiedz
  • Anakin(2018-09-22 14:55) Zgłoś naruszenie 00

    Jeśli artykuł jest tak samo rzetelny jak diagram gdzie imigrantów z Mołdawii zilustrowano flago Mordowii (republika Federacji Rosyjskiej). Czasy gdy śmialiśmy z ignorancji Amerykanów mijają jak ubiegłowieczny śnieg.

    Odpowiedz