Witajcie w FutureNet. Marketingowa platforma przyszłości czy raczej Amway bez towaru?

autor: Sylwia Czubkowska18.09.2016, 09:00; Aktualizacja: 18.09.2016, 17:42
marketing

Przyznam się, że nigdy nie traktowałam poważnie tego dziwnego, odległego, kiczowatego kawałka sieciowej rzeczywistości.źródło: ShutterStock

Po co harować w pocie czoła, po co siedzieć osiem godzin za biurkiem, jeśli możesz, tylko klikając w internecie, zostać „szafirem” i zarabiać setki tysięcy złotych? W sieci działa internetowy Amway. Tyle że ten jakby... nie dysponuje towarem

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze (76)

  • Tomasz (2017-06-06 22:51) Zgłoś naruszenie 5133

    Ten artykuł jest tak napisany, żeby zniechęcić kogokolwiek do tego tej strony, ale prawda jest taka że jakimś cudem udostępniam w FutureNet jak i FutureAdPro swoje reklamy, dodatkowo jakby się nie patrzeć korzystam z tego jak z fb, dobrze się bawiąc, czatując ze znajomymi itd robiąc to co na fb, a dodatkowo na tym zarabiam. Więc serio zamiast czytać te brednie, po prostu na waszym miejscu zarejestrowałbym się na FutureNet i sami oceńcie kto ma racje, bo ja z własnego doświadczenia polecam.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Tomasz Damian(2016-09-18 19:50) Zgłoś naruszenie 4539

    To jest zarejestrowane poza Polska wiec cieżko bedzie ich dorwać. To ze to oszustwo to wiadomo ale niestety dopiero knf działa jak juz ludzie stracą kase.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • wojteeek(2016-09-19 09:16) Zgłoś naruszenie 4557

    macie racje świetny artykuł hahaha. gdzie tu jest oszustwo bo nie wiem czy nie popełniam jakiegoś przestępstwa;))) reklamuje swoje usługi na futurenet tzn. wykupuje wyswietlenia dla moich reklam. ,reklama jak dla mnie skuteczna bo juz pare zleceń mi wpadło ,oprocz tego zarabiam na samej reklamie ,no i jesli reklama jak dla mnie skuteczna to polecam dalej i dostaje za to prowizje od firmy.Jestem zadowolony z produktu jaki kupuje od firmy czyli wyświetlenia ;) wiec gdzie jest przestępstwo? w polecaniu firmy reklamowej i portalu społecznościowego?polecałbym sie obiektywnie przyjzec firmie i dokładnie zapoznac,a to ze firma jest na wyspach marschala to dla mnie jak najbardziej zrozumiałe, właśnie jestem w trakcie przenoszenia biznesu w te miejsca;)pozdrawiam panią redaktor hahaha

    Pokaż odpowiedzi (6)Odpowiedz
  • Bogdan(2016-09-19 16:54) Zgłoś naruszenie 3515

    A kilka dni wcześniej GP pisała całkowicie coś innego. http://serwisy.gazetaprawna.pl/jakosc-roku/artykuly/971504,postaw-na-futurenet.html

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Piotr(2016-09-19 14:37) Zgłoś naruszenie 3335

    Rozumiem, że kogoś biznes idzie tak kiepsko, że trzeba napisać artykuł oczerniający inną firmę ?

    Odpowiedz
  • Zynax(2016-09-18 20:28) Zgłoś naruszenie 3329

    Kolejne oszustwo

    Odpowiedz
  • Jarosław Zając :) (2016-09-19 23:53) Zgłoś naruszenie 3237

    I wy tego nie rozumiecie, zawsze będziecie myśleć "aby zarobić trzeba pracować". Jesteście ograniczonymi ludźmi , żyjecie w XXI wieku a macie myślenie chłoptasia ze średniowiecza. FuttureNet nie został wyssany z palca, a został stworzony dla ludzi i na potrzeby ludzi. Takie właśnie jest zapotrzebowanie. W dobie internetu i cyfryzacji otwierają nam się nowe możliwości, których nie bylibyśmy w stanie osiągnąć jeszcze kilkanaście lat temu. Powiedzcie teraz szczerze... Czy nie myśleliście nigdy o zmianie stylu życia, "złamaniu systemu", zrobieniu czegoś innego, czegoś co jeszcze nikt do tej pory nie zrobił? Robieniu inaczej niż większość ludzi? $$$...zarabianiu pieniędzy za pomocą internetu...$$$ Rożnica jest tak, że WY tylko myślicie,a FutureNet wprowadza wszystko w rzeczywistość. Jestem dumny, że FN jest firmą z Polski. Dziękuję

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Kala(2016-09-18 11:45) Zgłoś naruszenie 3127

    Świetny artykuł

    Odpowiedz
  • wojteeek(2016-09-19 09:18) Zgłoś naruszenie 2813

    w tytule jest amway bez produktu,czyli chmura ,blogi wideomaile ,landingpage to nie jest produkt? ja to kupuje i z tego korzystam. rozumiem ze nie jest to produkt namacalny jak kiełbasa ,szampon czy inne ale jak dla mnie jest to produktem ;)))

    Odpowiedz
  • Karol Kubiak(2016-09-18 22:10) Zgłoś naruszenie 289

    Zgadzam sie z opinia, ze ten twor to jedna wielka bujda. Nie powoływałbym sie jednak na opinie niejakiego specjalisty Ethana Vanderbuilta, ktory nie dosc ze nazywa oszustami ludzi takich jak Robert Kiyosaki to jeszcze sprzedaje swoje programy affiliate ludziom, ktorym mowi ze inne firmy to piramidy :)

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Wojtas(2017-02-28 23:14) Zgłoś naruszenie 2310

    jestem w futurenet,nie wprowadziłem, żadnej osoby, zarabiam pieniądze... gdzie tu piramida?????

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Patryk(2016-09-20 07:14) Zgłoś naruszenie 2210

    Witam. Mam pytanie do tych osób, ktore piszą że to oszustwo: czy i w jaki sposób zostaliście oszukani przez tą firmę? Chciałbym znać konkrety bo właśnie miałem zamiar wykupić tam reklamy swojej firmy. Słyszałem od osób, ktore wykupiły tam reklamę, ze jest bardzo skuteczna. Proszę Was o konkretną odpowiedź. Pozdrawiam.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • staho(2016-11-07 00:43) Zgłoś naruszenie 1912

    Wystarczy poguglać i zapoznać się z pożal się boże dorobkiem CEO Futurenetu, R. Ziemiana, który już parę wałków ma na swoim koncie. Wszystko jest w sieci, wystarczy szukać i myśleć. To, że piramida jest w sieci, nie zmienia faktu, że jest piramidą. A później będzie płacz i zgrzytanie zębów...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Marcin(2016-09-19 21:59) Zgłoś naruszenie 199

    Polecam zapoznać się bliżej z Sylwią Czubkowska a przekonacie się co to za osoba.... http://archiwum.kontrowersje.net/tresc/sylwia_czubkowska_zdemaskowana_naga_prawda_o_sylwii_raz_hiena_zawsze_hiena

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Michał(2016-09-19 09:38) Zgłoś naruszenie 1622

    Dobry artykuł , może w końcu cześć osób zastanowi się w jakim systemie chcą zarabiać i komu wpłacają pieniądze , na FB codziennie pojawiają się setki reklam o cudownych sposobach zarabiania , a pózniej co? , płacz ze znowu ktoś ich oszukał , ale przecież każdy samodzielnie dokonuje wyborów . Kiedy w końcu ludzie nauczą się ze nic nie ma za darmo i żeby zarabiać trzeba pracować

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Todzia(2016-09-18 19:14) Zgłoś naruszenie 1519

    A gdzie są organy ścigania ?

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Mnichu(2016-10-27 23:47) Zgłoś naruszenie 119

    Autorka w swojej zaplanowanej ciemnocie nie zwraca uwagi na fakt, że mamy tu do czynienia z usługą. Konkretną usługą - polegającą na przeniesieniu informacji o towarach lub innych usługach w formie elektronicznej. ( tzw. REKLAMA ) Jestem przekonany, że Autorka jest przez kogoś umotywowana do pisania podobnych bzdur. A co motywuje najbardziej?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Wojtek(2017-03-28 16:32) Zgłoś naruszenie 99

    Widać ludzie kierują się opinią innych w myśl NIE OGLĄDAŁEM ALE GŁUPI TEN FILM, sugerujecie się artykułem a może pójdziecie na spotkanie DARMOWE informacyjne i wypytacie o wszystko od A do Z, ja z FutureNet Adpro zarabiam miesiecznie i tak opłacam czesne od 6 miesięcy, wkład własny był owszem ale z własnej woli, mnie matryce nie obchodzą a na reklamach w sieci zarabia się nie od dziś, pozdrawiam widzę że CZARNY PR działa w sieci.

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • nic za darmo (2016-09-19 15:04) Zgłoś naruszenie 712

    Wojteeek, zachowaj te wyjaśnienia dla prokuratury ;-)

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • XXXX(2017-03-12 14:26) Zgłoś naruszenie 75

    Rozumiem, że można kupić sponsorowany artykuł ale czasami chyba wypada zerknąć co się reklamuje bo to niczym się nie różni od innych scamów jakie działają. za 2-3 lata padnie ludzie stracą kasę, naganiacze zarobią... Smutne i prawdziwe.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz