Wiedźmin. Sezon Burz

Wiedźmin. Sezon Burz

źródło: Materiały Prasowe

„Sezon Burz” bije rekordy sprzedaży i zbiera doskonałe opinie. W przyszłym tygodniu najnowszą odsłonę historii o Geralcie będzie wreszcie można czytać w wersji elektronicznej. Ta wersja bestsellera to efekt współpracy wydawnictwa SuperNOWA z CDP.pl, które otrzymało wyłączność na tą pozycję.

„Popularność ebooków szybko rośnie i zainteresowanie najnowszą książką Andrzeja Sapkowskiego w tej formie jest ogromne. Bardzo się cieszymy, że będziemy mieć ją w naszej ofercie na zasadzie wyłączności. Dlatego przygotowaliśmy ofertę, która powinna zainteresować nawet tych, którzy kupili już książkę papierową lub pobrali z internetu amatorską wersję ebooka” – powiedział Dyrektor Generalny CDP.pl Michał Gembicki.

Cena ebooka „Sezon Burz” na CDP.pl wyniesie 24,99 zł. Będzie on wzbogacony o wstęp Andrzeja Sapkowskiego, napisany specjalnie dla czytelników CDP.pl. Osoby, które go kupią otrzymają też elektroniczną wersją albumu z grafikami ze świata Wiedźmina autorstwa studia CD Projekt RED oraz fragment albumu zespołu Percival inspirowanej nadchodzącą grą „Wiedźmin 3: Dziki Gon”. Dodatkowy prezent – tapetę z grafiką z gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon” – otrzymają osoby, które zamówią ebook już teraz w przedsprzedaży.