Już jutro fani Apple'a spodziewają się premiery nowego iPhone'a. W internecie od dłuższego czasu pojawiają się filmy prezentujące, jak może wyglądać, i jakie mieć funkcje nowy smartfon.

Jeden z najstarszych filmików powstał już rok temu. Jego twórcy przewidywali, że nowy iPhone będzie super cienki. Jego dwie najważniejsze funkcje to laserowa klawiatura, którą można wysunąć na dowolną powierzchnię oraz możliwość wyświetlania hologramów.

Film

Wiadomo na pewno, że nowy iPhone będzie większy od swoich poprzedników. Ekran o przekątnej 3,5 cala zostanie zastąpiony 4-calowym. Domysły, jakie krążyły wokół nowego smartfona mówiły, że będzie on nie tylko większy, ale i przezroczysty. Co więcej, najnowszy film pokazuje, że będzie się on powiększał (nawet do rozmiarów tabletu) wraz z powiększaniem zdjęcia czy filmu.

Film

Plotki mówią także, że nowego smartfona będzie można odblokować skanując palec.

Wśród domysłów krążących wokół nowego produktu Apple'a są też te bardziej prawdopodobne: tył nowego iPhone'a ma być wykonany ze szczotkowanego metalu, karta SIM ma być jeszcze mniejsza, ekran jaśniejszy i czulszy, a w środku znajdziemy łącze NFC.

Film