Czas twojej reakcji na zmieniające się oczekiwania klientów jest  nieco dłuższy niż wspomniane wcześniej dwie sekundy. Nie ma jednak mowy o zwlekaniu, zwłaszcza w branży retail, gdzie trendy zmieniają się błyskawicznie. Aby przetrwać ewolucję, zwiększyć marże, a także zdobyć zaufanie, satysfakcję i lojalność klientów, sprzedawcy muszą nieustannie odświeżać swoją ofertę.

Elastyczność w szybkim dostosowywaniu ofert i reklam przy jednoczesnym zapewnieniu klientom łatwego poruszania się po sklepie ma teraz większe znaczenie niż kiedykolwiek. To właśnie te elementy sprawiają, że wzrasta nie wysokość sprzedaży, ale także lojalność klienta. Kluczowym elementem sprzedaży jest przede wszystkim promocja. Zdajesz sobie zapewne sprawę, że odpowiednio obrandowana „oferta specjalna” może zdziałać sprzedażowe cuda.

Jeśli chcesz szybko wdrażać komunikację w twoim sklepie, potrzebujesz rozwiązania umożliwiającego łatwy dostęp do szerokiej gamy drukowanych oznaczeń skierowanych do klienta. Z pomocą w tym miejscu przychodzi OKI Europe, które zapewnia możliwość wysokojakościowego, kolorowego druku na żądanie. Dzięki inteligentnemu drukowi będziesz mógł zapomnieć o zlecaniu  przygotowywania materiałów promocyjnych firmom zewnętrznym. Taki zabieg pozwoli ci nie tylko reagować szybciej, a także działać bardziej efektywnie i przy okazji ograniczyć wydatki.

Drukuj to, czego akurat potrzebujesz

Korzystając z urządzeń OKI z serii C800 i MC800 stworzysz szeroki wachlarz efektownych materiałów promocyjnych drukowanych w kolorze o wysokiej rozdzielczości na różnych formatach i typach nośników w przystępnej cenie i krótkim czasie. Bez problemu przygotujesz cenówki, ulotki w formatach od A6 do A3, a także materiały na nietypowych nośnikach o gramaturze nawet do 256g/m2 czy warstwach wodoodpornych.

Sprzęt OKI poradzi sobie również z dwustronnym drukiem kolorowych banerów o długości nawet do 1321 mm. Jest to możliwe dzięki specjalnej tacy do papieru banderowego.

Dlaczego drukarki OKI okazują się niezastąpionym partnerem w prowadzeniu sklepu? Dzięki technologii cyfrowej LED, gwarantują dużą szybkość i wysoką jakość wydruków – niezależnie od wybranego formatu.

Co ciekawe, OKI oferuje wraz ze swoimi urządzeniami aplikację Sendys Explorer, która pozwala zmaksymalizować wydajność pracy z dokumentami w sklepie od etapu przechowywania do ich dystrybucji. Ułatwia ona przechowywanie i konwertowanie dokumentów oraz ich dystrybucję lub przesyłanie do wybranej lokalizacji, zapewniając w ten sposób większą elastyczność w zakresie edycji, drukowania, odzyskiwania i współdzielenia plików, a także uzyskiwania do nich dostępu.

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób usprawnić zarządzanie ekspozycją i aktualnymi promocjami w swoim sklepie, okazuje się, że zakup własnej drukarki pomoże ci rozwiązać większość logistycznych problemów, z którymi musiałeś się do tej pory mierzyć. Postaw na wysoką jakość przygotowywanych materiałów, drukuj u siebie i zacznij sprzedawać więcej.


Przeczytaj więcej: https://www.oki.com/pl/printing/services-and-solutions/industry-solution/retail/index.html