Magdalena Rigamonti i Klara Klinger, dziennikarki "Dziennika Gazety Prawnej", znalazły się wśród nominowanych do nagrody Radia ZET. im. Andrzeja Woyciechowskiego.

Magdalena Rigamonti została nominowana za wywiad z Marcinem Wolskim „Zasady są jasne – wygrała ta partia i morda w kubeł” opublikowanym 22 lipca 2016 roku w „Dzienniku Gazecie Prawnej"

Natomiast Klara Klinger otrzymała nominację za wywiad wywiad z prof. Ewą Helwich „Dziecko ze szpitala św. Rodziny nie płakało” opublikowany w DGP 8 kwietnia 2016 roku.

Pozostałe nominacje:

• Mariusz Janicki i Wiesław Władyka za artykuł „Kaczyński: tak – nie” opublikowany 21 października 2015 roku na łamach tygodnika „Polityka”.

• Cezary Łazarewicz za książkę „Żeby nie było śladów. Sprawa Grzegorza Przemyka” odsłaniającej kulisy procesu dotyczącego śmiertelnego pobicia maturzysty w 1983 roku.

• Andrzej Stankiewicz za cykl tekstów poświęconych Prawu i Sprawiedliwości i obecnemu rządowi publikowanych w dziale Opinie w Wirtualnej Polsce.

• Andrzej Stankiewicz i Michał Szułdrzyński za wywiad z Jarosławem Kaczyńskim „Nie jestem reżyserem w teatrze lalek” opublikowany 18 marca 2016 roku w „Rzeczpospolitej”.

• Iwona Szpala i Małgorzata Zubik za cykl artykułów o nieprawidłowościach przy reprywatyzacji warszawskich nieruchomości publikowanych między kwietniem a sierpniem 2016 roku na łamach „Gazety Stołecznej” i „Gazety Wyborczej” ze szczególnym uwzględnieniem tekstu „Komu działkę, który ukazał się 20 sierpnia 2016 roku w „Gazecie Wyborczej”.

• Przemysław Talkowski i Małgorzata Cecherz za program „Czy państwo radzi sobie z lichwą?” z cyklu „Państwo w państwie” wyemitowany 29 maja 2016 roku w Telewizji Polsat i Polsat News.