TVP ma usunąć film "Inwazja" z YouTube. Sąd wydał postanowienie o zabezpieczeniu

autor: Maciej Suchorabski08.06.2020, 08:30; Aktualizacja: 08.06.2020, 12:18
"Inwazja" wyemitowana została na antenie TVP1 10 października 2019

"Inwazja" wyemitowana została na antenie TVP1 10 października 2019źródło: ShutterStock

Sąd Okręgowy w Warszawie wydał postanowienie o zabezpieczeniu, w którym nakazuje TVP usunąć z YouTube program "Inwazja". To efekt złożonego przez Kampanię Przeciw Homofobii pozwu przeciwko Telewizji Polskiej o naruszanie dóbr osobistych.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (46)

  • Bert(2020-06-08 08:48) Zgłoś naruszenie 20549

    to pokazuje jaką totalitarną zarazą jest ideologia lgbt

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Konstytucja(2020-06-08 09:33) Zgłoś naruszenie 17116

    Art. 54 Konstytucji: 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • fakty(2020-06-08 09:59) Zgłoś naruszenie 14621

    sądy STALINOWSKIE w Polsce należy jak najszybciej rozpędzić i utworzyć nowe z nowych ludzi. Obecnych tzw. sędziów potraktować co najmniej jak UB-eków (SB-ków), bo to jeszcze gorsza zaraza (to byli "nadzorcy" wspólnie z prokuraturą). Dla "zasłużonych sędziów" zastosować program CELA+ Oni nauczeni są bezkarności. Dopóki sędziowie i prokuratorzy nie będą odpowiadać za bezprawie i z hukiem wylatywać z lądowaniem za kratkami, to nic się nie zmieni.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Vit(2020-06-08 10:40) Zgłoś naruszenie 13013

    Artykuł przedstawiając uzasadnienie wyroku, równocześnie postępuje wbrew jego treści, podając argumenty tylko jednej strony, mianowicie środowiska lgbt

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Dax(2020-06-08 10:51) Zgłoś naruszenie 1077

    Ciekawe, czy GW i TVN będą po stronie wolności słowa? Ataki lobby QWERTY na Kościół to przecież była "ekspresja artystyczna" i walka o prawo do wolności wypowiedzi - czekamy zatem na analogiczną reakcję :-)

    Odpowiedz
  • Piotr(2020-06-08 11:56) Zgłoś naruszenie 1059

    Mam już naprawdę dość tej całej otoczki związanej z LGBT+, to jest chora ideologia, całkowicie szkodliwa, nie wnosząca nic dobrego, niszcząca wszystko. Zaczynam być gotowy z nią bezpardonowo walczyć tak samo jak ona walczy bez jakiekolwiek ograniczeń z tym co mi bliskie. MAM DOŚĆ!!!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • bez przesady(2020-06-08 12:02) Zgłoś naruszenie 986

    Tak się kończy dla społeczeństwa mylenie tolerancji z równością. To, że niektóre dewiacje są tolerowane nie oznacza, że dewianci powinni mieć równe prawa w zakresie zaspokajania swoich popędów, już nie mówiąc o ich promowaniu.

    Odpowiedz
  • co to za sąd?(2020-06-08 11:16) Zgłoś naruszenie 922

    wydający postanowienia przeciwko wolności słowa i poglądów. Czy to czasem nie narusza praw zagwarantowanych w KONSTYTUCJI?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Dox(2020-06-08 12:59) Zgłoś naruszenie 756

    Swietna reklama dla filmu. Wlasnie go obejrzalem. Zdumiewajace.postanowienie sadu.....

    Odpowiedz
  • do szefa mswia partiota(2020-06-08 15:54) Zgłoś naruszenie 458

    Panie Kaminski. Wystarczy nie ochraniac przemarszow tych dewiantow. Zobaczymy, czy wtedy wyjdą na ulicę. Czekamy na pozytywny odzew

    Odpowiedz
  • Ogrodnik(2020-06-08 10:21) Zgłoś naruszenie 417

    Czy kastracja mężczyzn i podwiązywanie jajników kobietom rozwiąże problem lgbt ?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Lo(2020-06-08 17:10) Zgłoś naruszenie 407

    Jestem przeciw szerzeniu ideologii dewiantów seksualnych.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Dudek(2020-06-08 10:51) Zgłoś naruszenie 327

    Tu jest sprawa jasna, Stary Testament - Księga Powtórzonego Prawa 23:2 " Nikt, kto ma zgniecione jądra lub odcięty członek, nie wejdzie do zgromadzenia Pana."

    Odpowiedz
  • remick(2020-06-08 15:26) Zgłoś naruszenie 314

    Sąd Okręgowy w Warszawie nie tylko chroni zlodziei i oszustow reprywatyzacji, ale uzywa tez WC Rolls Royce Branch "Squat Toilet", aby "Diversity"-plcie (60 tożsamości płciowych) oproznily pecherz lub jelito grube. Jest to dziura w podlodze, PO stronach naznakowane miejsca na lewa i prawa stope lub odwrotnie i waz gumowy POdlaczony do kranu sluzacy do splukiwania. Witamy w Sądzie Okręgowym-ZOO w Warszawie.

    Odpowiedz
  • nie chronić kasty(2020-06-08 19:29) Zgłoś naruszenie 314

    A najważniejsze czyli nazwisko sędziego który wydał ten wyrok? To w końcu ponosi jakąś odpowiedzialność czy to sąd kapturowy?

    Odpowiedz
  • Kupuj polskie produkty (2020-06-08 17:51) Zgłoś naruszenie 264

    Wstawiamy na CDA i gdzie się da

    Odpowiedz