Sellin: Projekt dot. dekoncentracji mediów, gdy będzie decyzja polityczna

25.10.2017, 13:03; Aktualizacja: 25.10.2017, 13:40
Wiceminister odniósł się w ten sposób do wypowiedzi Elżbieta Kruk, posłanka PiS i członek Rady Mediów Narodowych, na antenie Polskiego Radia 24 powiedziała, że projekt dekoncentracji kapitałowej w mediach został na razie odłożony

Wiceminister odniósł się w ten sposób do wypowiedzi Elżbieta Kruk, posłanka PiS i członek Rady Mediów Narodowych, na antenie Polskiego Radia 24 powiedziała, że projekt dekoncentracji kapitałowej w mediach został na razie odłożonyźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Adam Stepien Agencja Gazeta

Projekt dotyczący dekoncentracji mediów w Polsce ruszy, kiedy zapadnie decyzja polityczna: kierownictwa partii i rządu; wtedy podejmiemy ten temat - zapowiedział w środę wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Jarosław Sellin.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • Czas najwyzszy.(2017-10-30 10:03) Zgłoś naruszenie 44

    Czas najwyższy zrobić porządek z tym niemieckim szmaciarstwem dziennikarskim w Polsce, bo juz wypisują takie bzdury i sieją wrogą propagandę ze az głowa boli i nie wiadomo czy się śmiać czy płakać? Pogonić szmaciarzy do niemiec niech tam sobie sieją propagandę a Merkel szybko zrobi z nimi porządek?

    Odpowiedz
  • Karol(2017-11-01 16:56) Zgłoś naruszenie 30

    Rząd stoi sowiecką propagandą, mówią jak psychopaci, zawsze odwrotnie, jak będą koncentrować, to mówią o dekoncentracji, to taki bolszewicki bełkot. Typowe dla kłamców, którzy nazywają się prawicą, jak psują to mówią o naprawie itd.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane