Studenci dziennikarstwa po raz jedenasty nominowali do nagród MediaTory dziennikarzy i ludzi mediów - wśród nich znalazła się także redakcja Dziennika Gazety Prawnej oraz dziennikarze DGP Zbigniew Parafianowicz i Magdalena Rigamonti.

Redakcja gazety Dziennik Gazeta Prawna została nominowana w kategorii NawigaTOR za przystępne objaśnienie zawiłości polskiego systemu prawnego przez publicystów. Pozostali nominowani w tej kategorii to: Maciej Jarkowiec ("Gazeta Wyborcza"), Beata Lubecka ("Gość Wydarzeń", Polsat), Robert Mazurek ("Poranna Rozmowa", RMF FM) i Piotr Skwieciński ("Sieci Prawdy").

Natomiast Magdalena Rigamonti została nominowana za wywiad z Wacławem Berczyńskim w kategorii DetonaTOR. Wśród pozostałych nominowanych w tej kategorii znaleźli się: Wojciech Bojanowski, "Śmierć w komisariacie" ("Superwizjer", TVN) za powrót do sprawy śmierci 25-letniego Igora Stachowiaka; Wojciech Cieśla, Michał Krzymowski za teksty "Klimat Ziobry", "Milczenie Ziobry" ("Newsweek Polska" we współpracy z Perem Matthiessenem, Peterem Jeppesenem, "Ekstra Bladet") za ujawnienie polskiego wątku w międzynarodowej aferze dotyczącej defraudacji unijnych pieniędzy; Dawid Tokarz za publikację "Teraz k... my. Na całego!" ("Puls Biznesu") oraz Krzysztof Zasada, Paweł Pawłowski za materiał "Kulisy przetargu na autobusy dla wojska. Kompromitujący błąd szefostwa Autosanu" (RMF FM).

Z kolei w kategorii ProwokaTOR nominowanie zostali: Zbigniew Parafianowicz za artykuł "Tupolewizm: Dwa samoloty zapakowane w jeden, czyli jak polska delegacja wracała z Londynu" ("Dziennik Gazeta Prawna") oraz Marcin Kącki i Marcin Wójcik za cykl "Zły dotyk w Kościele" ("Duży Format, Gazeta Wyborcza"), Łukasz Olkowicz i Tomasz Włodarczyk za tekst "Wieża kontrolna do Nawałki - uwaga! Kadra zamieszkała w obłokach" ("Przegląd Sportowy"),Tomasz Piątek za publikację książki "Macierewicz i jego tajemnice" i Grzegorz Sroczyński za publikację "Ty bardziej praktycznie do mnie mów" ("Duży Format, Gazeta Wyborcza").

Nominacje w pozostałych kategoriach można znaleźć na stronie MediaTory.