Nowego abonamentu jeszcze nie ma, ale dziury w nim już są

autor: Barbara Sowa27.03.2017, 07:15; Aktualizacja: 27.03.2017, 08:13
telewizja, telewizor

telewizja, telewizorźródło: ShutterStock

Resorty i jednostki rządowe krytykują projekt nowelizacji ustawy abonamentowej za niekonsekwencję, brak precyzji i luki prawne.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • Ula(2017-03-28 08:15) Zgłoś naruszenie 11

    Może dziurę w budżecie zasypią najbogatsi a nie znowu sięga się do kieszeni statystycznego, biednego Polaka.

    Odpowiedz
  • jojo(2017-03-28 04:38) Zgłoś naruszenie 11

    Ja powołuje się na klałzure sumienia. Punkt 21 umowy medialnej TV! prosze sprawdzić, polecam..

    Odpowiedz
  • J73(2017-03-27 20:08) Zgłoś naruszenie 41

    tak tylko emeryci płaca

    Odpowiedz
  • Oo(2017-03-27 18:59) Zgłoś naruszenie 111

    Skoro telewizja prywatna notuje duże zyski to dlaczego mam dopłacać do publicznej? Jeżeli osoby odpowiedzialne za telewizję są niekompetentne to trzeba je wymienić a nie grabić obywateli.

    Odpowiedz
  • psps(2017-03-27 18:56) Zgłoś naruszenie 61

    Czy autor tego projektu ma w ogóle jakiś mózg?

    Odpowiedz
  • Emeryt(2017-03-27 15:37) Zgłoś naruszenie 191

    Zakodowac TV PIS, dac dekodery mocherom i nich placa,a nie zmuszac tych co nie ogladaja do utrzymywania oszołomów

    Odpowiedz
  • zenek(2017-03-27 13:06) Zgłoś naruszenie 111

    POLSKA obecna to największe BEZPRAWIE ŚWIATA !!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • abcd(2017-03-27 10:30) Zgłoś naruszenie 191

    Nie oglądam - nie płacę! Używajmy słów właściwych - tylko wtedy możliwa jest jakakolwiek dyskusja. Nie abonament, tylko przymusowa opłata (haracz) od posiadania telewizora. Słowo abonament sugeruje, że płacę abonament, bowiem otrzymuję coś w zamian. Jest to nieprawda. Przymusową opłatę od telewizora (zwanych przez KRRiT abonamentem) muszę płacić nawet, gdy nie oglądam telewizji publicznej, a nawet wtedy, gdy w ogóle nie oglądam żadnej telewizji, ale mam w domu sprawny odbiornik telewizyjny.

    Odpowiedz