Nie będzie 500 plus dla seniorów? Rafalska: Decyzja nie została przesądzona

07.10.2017, 12:24; Aktualizacja: 07.10.2017, 12:30
Elżbieta Rafalska

Elżbieta Rafalskaźródło: PAP
autor zdjęcia: Marcin Bielecki

Nie jest przesądzone, czy w 2018 r. zostanie uruchomione wsparcie dla polskich seniorów w postaci emerytury 500 plus - powiedziała w sobotę w Szczecinie minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (24)

  • Emerytka(2018-09-17 07:57) Zgłoś naruszenie 00

    Proponuje zamienic budżet papierowy na gumowy i wszystkie żądania zostana spełnione

    Odpowiedz
  • erwira(2018-07-25 20:21) Zgłoś naruszenie 00

    My emeryci i renciści musimy się zebrać pod sejmem a najlepiej w sejmie i zwalczyć o godnąk kase bo oni dziecio roba dają myślą że zdechniemy wczesniej zbierzmy się i pokarzmy że żyjemy

    Odpowiedz
  • derw(2017-10-12 09:35) Zgłoś naruszenie 30

    Może wreszcie ta arystokracja u góry pomyśli o ludziach ,którzy pracowali od 15 roku życia,dziś sa w wieku 60+.Są bez pracy i żadnych środków do życia-tragedia.Przepracowali 40-46 lat,teraz 5 lat nędzy,bez żadnego świadczenia.Ten rząd żyje w innym świecie,maja inne żołądki .Oni w wieku 15 lat byli głaskani przez zamożnych rodziców ,nie znają życia.

    Odpowiedz
  • lkjhgh(2017-10-10 16:53) Zgłoś naruszenie 40

    Emeryci czekają na prawdziwą rewaloryzację emerytur. Ceny wszystkich artykułów i usług szybko rosną. Emerytury "wzrosły" o 2 złote. Czas na zmiany. Dlaczego emeryci płacą podatek od emerytury? Emerytury i oszczędności to pieniądze dawno opodatkowane. Ile razy można być okradanym ?

    Odpowiedz
  • EMERYT(2017-10-09 07:17) Zgłoś naruszenie 221

    po kiego licha mącicie ludziom w głowach lepiej nie dać i nie opowiadać niż opowiadać i nie dać to taki sondaż jak zareagują emeryci a napewno skreślimy WAS na kartkach wyborczych jeśli będziecie NAS dalej tak traktować!!!!!

    Odpowiedz
  • Zyta(2017-10-08 11:26) Zgłoś naruszenie 190

    Najlepszym wsparciem dla polskich emerytów będzie wtedy gdy od emerytur nie będzie pobierany podatek,co rok uczciwa waloryzacja,a dla samotnych emerytów najlepszym wsparciem będzie otrzymywanie np 25% emerytury po zmarłym małżonku.

    Odpowiedz
  • Do Donny(2017-10-08 09:48) Zgłoś naruszenie 241

    Jedna na milion to miałaś szczęście miałaś pracę !! Nie wszystkie matki miały tak dobrze!!!W dużym mieście było dużo łatwiej !

    Odpowiedz
  • xcxc(2017-10-07 21:49) Zgłoś naruszenie 92

    seniorzy umierać, bo są potrzebne pieniądze z waszych emerytur na 500+ dla młodych, zdrowych jak byk rodziców, a wy chcecie jeszcze 500+ po to aby się zdrowiej odżywiać i żyć dłużej, czy wam się już całkiem pogorszyło,

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Nie będzie ...(2017-10-07 21:27) Zgłoś naruszenie 145

    ....comiesięcznego 500+ dla emerytów, to nie będzie drugiej kadencji dla PiS-u. Proste jak drut !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Emerytka(2017-10-07 19:23) Zgłoś naruszenie 355

    Matki w latach 80 nie miały nic ani żłobków ani przedszkoli pieluchy i ubrania były na kartki jedzenie Więc Z czym tu porównywać!Siedziały w domu albo stały w kolejkach żeby kupić dzieciom A Teraz się mówi że stażu nie mają wypracowanej i mają 500 albo 700

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Emerytka(2017-10-07 19:12) Zgłoś naruszenie 481

    Niech nie dają !!!!! Niech zostawia sobie na gwiazdke!!!

    Odpowiedz
  • emeryt(2017-10-07 16:08) Zgłoś naruszenie 212

    A gdzie jest konstytucyjna zasada " równości wobec prawa"?. PIS tylko poróżnia społeczeństwo.......................

    Odpowiedz
  • qwerty(2017-10-07 14:56) Zgłoś naruszenie 1414

    Nic dla 1000zł leni i cwaniaków !

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Dla Starych Panien i Kawalerów też ????(2017-10-07 12:59) Zgłoś naruszenie 74

    Czy dla nich co najwyżej bykowe ????

    Odpowiedz
  • ameda(2017-10-07 12:56) Zgłoś naruszenie 276

    Ciekawy jestem czy Rafalska rówwnie szybko by rozdawała swoje pieniądze.Dla uczciwych grosze,dla nierobów 500+

    Odpowiedz
  • emeryt(2017-10-07 12:43) Zgłoś naruszenie 401

    Już nam dali podwyżki emerytury o 0,44 procenta - przy inflacji ok.2,00 procenta.To wystarczy????

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz