Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej odwiedzane miasta w Hiszpanii

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Barcelona – to hiszpańskie miasto, jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów miast na całym świecie. Położona nad Morzem Śródziemnym Barcelona, to idealne miejsce to spędzenia urlopu. Rano relaks na plaży, a popołudniem zwiedzanie zabytków, których w Barcelonie nie sposób nawet wszystkich wymienić. Do najważniejszych należą: Sagrada Familia, Park Güell, La Rambla, Port Vell, Bari Gotic oraz kamienice wybudowane w niepowtarzalnym stylu Gaudiego.
Barcelona – to hiszpańskie miasto, jest jednym z najchętniej odwiedzanych przez turystów miast na całym świecie. Położona nad Morzem Śródziemnym Barcelona, to idealne miejsce to spędzenia urlopu. Rano relaks na plaży, a popołudniem zwiedzanie zabytków, których w Barcelonie nie sposób nawet wszystkich wymienić. Do najważniejszych należą: Sagrada Familia, Park Güell, La Rambla, Port Vell, Bari Gotic oraz kamienice wybudowane w niepowtarzalnym stylu Gaudiego. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej