Oferta T-Mobile Usługi Bankowe ujrzała światło dzienne. Jeden z największych operatorów w Polsce - T- Mobile i Alior Bank połączyły siły, aby zaoferować klientom nową jakość w bankowości mobilnej. Sprawdź co zaproponowali klientom.

Oferta

W dużej mierze oferta Aliora i T-Mobile bazować będzie na wcześniejszych usługach Alior Sync. Rebranding Alior Sync już się rozpoczął: zmiany dotyczą aplikacji mobilnej i bankowości elektronicznej. Zmieniły się też wizerunki kart, które będą wydawane do konta. Bank będzie posiadał tysiąc placówek w tym z usług bankowych będzie można korzystać pilotażowo w 10 salonach T-Mobile.

"Jest to pierwsze tak bardzo innowacyjne rozwiązanie na polskim rynku, które pokazuje w jakim kierunku powinny iść zmiany w bankowości i telekomunikacji" - Prezes T-Mobile Polska, Mirosław Rakowski.

Jak wygląda oferta?

Za 0 złotych otrzymamy:

  • konto i kartę debetową,
  • wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
  • krajowe przelewy internetowe i smartfonem
  • 10 przelewów natychmiastowych co miesiąc

Klienci sieci T-Mobile nie będą także ponosili żadnych opłat związanych z transmisją danych podczas korzystania z aplikacji mobilnej na terenie Polski.

Dodatkowo dla klientów T- Mobile otwarty zostanie debet do tysiąca złotych przy otwarciu konta o ile mają dobrą historię płatności u operatora. Dla Klientów T-Mobile korzystających z karty debetowej w telefonie NFC przygotowana została specjalna promocja, w ramach której mogą otrzymać 5% zwrotu wartości transakcji dokonywanych tą kartą, nawet do 50 złotych miesięcznie i 500 złotych rocznie. Warunkiem otrzymania zwrotu jest wpływ na konto min. tysiąc złotych miesięcznie i korzystanie z karty debetowej NFC. Kolejna promocja skierowana jest do Klientów, którzy skorzystają z oferty limitu w koncie – bank nie naliczy oprocentowania dla zadłużenia do 500 złotych. Dodatkowo do pożyczki na min. 10 tys. złotych na 24 miesiące lub więcej będzie można otrzymać premię w wysokości 500 złotych. Klient otrzyma od T-Mobile Usługi Bankowe 50 złotych zwrotu za każdą spłaconą w terminie ratę pożyczki do łącznej kwoty 500 złotych.

Na koniec chętni, którzy zdecydują się od 7 maja dołączyć do operatora T-Mobile i wybiorą jeden z dwóch dostępnych abonamentów - Comfort lub Premium mogą otrzymać do 500 złotych „za transfer”. W abonamencie Comfort Klient w umowie na 2 lata w cenie 39,99 miesięcznie otrzyma nielimitowane połączenia do sieci T-Mobile i Heyah oraz 800 minut do innych sieci, a także pakiet 1 GB danych miesięcznie. W ofercie Premium za 49,99 klienci otrzymują nielimitowane połączenia do wszystkich sieci oraz pakiet danych 2 GB. W obu taryfach w cenie 5 złotych można dokupić pakiet nielimitowanych SMSów do wszystkich sieci.

Jest też coś dla klientów "prepaidowych". Doładowujący konto poprzez T-Mobile Usługi Bankowe otrzymają 20 proc. doładowania za darmo.

Prezes Rakowski zapowiada także kolejny krok, jakim ma być nowa odsłona MyWallet.