Ruszyła sprzedaż nowego rozwiązania Netii, opracowanego specjalnie z myślą o firmach, których klienci spędzają czas na oczekiwaniu np. przychodnie, recepcje, poczekalnie, gastronomia, segment beauty itp.

Netia WIFI dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw to usługa polegająca na zapewnieniu bezprzewodowego dostępu do internetu w technologii Wi-Fi, w ramach której klient może ustawić dla swoich gości dostęp bezwarunkowy (goście mogą korzystać z dostępu natychmiast po wybraniu sieci Wi-Fi klienta) lub dostęp warunkowy (goście mogą korzystać z dostępu do internetu po przejściu przez portal ustawiony przez klienta, np. strona logowania, ankieta, reklama, itp.)

Głównym elementem oferty i przewagą konkurencyjną Netia WIFI jest platforma marketingowa, do której klient ma dostęp z poziomu przeglądarki internetowej. Platforma daje możliwość reklamowania usług i produktów, przeprowadzania ankiet, wyświetlania reklam i ustawiania stron startowych na urządzeniach mobilnych, logujących się do Netia WIFI. Platforma zapewnia również dostęp do statystyk oraz daje przedsiębiorcy możliwość zdalnego zarządzania kampanią marketingową dla firm wielolokalizacyjnych.

"Wprowadzenie na rynek usługi Netia WIFI dla MŚP, to kolejny krok w budowaniu silniej pozycji Netii w zakresie rozwiązań Wi-Fi. Usługa powstała na bazie naszych doświadczeń z projektowymi rozwiązaniami WLAN dla dużych firm, takimi jak największa inteligentna instalacja WLAN w Poznań City Center i wielu innych." – powiedział Leszek Sankowski, Kierownik Produktu w Netii.

Reklama

Netia WIFI dla MŚP to rozwiązanie z prekonfigurowanym, profesjonalnym routerem Netia WIFI, które klient może samodzielnie zainstalować. W ramach usługi, na jednym urządzeniu, klient może uruchomić dwie sieci Wi-Fi (dwa SSID): jedną dla swoich pracowników (zabezpieczoną hasłem i niedostępną dla innych osób), drugą dla gości (sieć otwarta z dostępem warunkowym lub bezwarunkowym).

Usługa Netia WIFI jest niezależna od usługi dostępu do internetu i może być świadczona z wykorzystaniem dowolnego łącza, dowolnego operatora. Umowa jest zawierana na okres 24 miesięcy. Opłata aktywacyjna wynosi 49 zł netto, zaś miesięczny abonament to 89 zł netto.