Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tym zaimponujesz swojemu szefowi

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Jesteś na bieżąco z nowinkami w branży Wbrew pozorom, aby orientować się w tym co dzieje się w branży, nie trzeba angażować mnóstwa uwagi, czasu i pieniędzy. Wystarczy raz w tygodniu spędzić godzinę lub dwie na przejrzeniu najważniejszych serwisów w danej branży albo zaprenumerować branżowe czasopismo. Podzielenie się z kolegami z pracy i szefem najciekawszymi nowościami, może dać impuls do zmian w polityce twojej firmy. Te zmiany mogą z kolei stać się dźwignią także twojego awansu.
Jesteś na bieżąco z nowinkami w branży Wbrew pozorom, aby orientować się w tym co dzieje się w branży, nie trzeba angażować mnóstwa uwagi, czasu i pieniędzy. Wystarczy raz w tygodniu spędzić godzinę lub dwie na przejrzeniu najważniejszych serwisów w danej branży albo zaprenumerować branżowe czasopismo. Podzielenie się z kolegami z pracy i szefem najciekawszymi nowościami, może dać impuls do zmian w polityce twojej firmy. Te zmiany mogą z kolei stać się dźwignią także twojego awansu. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • ra
    2014-07-22 22:37:42
    ale bzdety
    0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej