Elżbieta Kruk: Składka audiowizualna może być obniżona do 12 zł

22.04.2016, 11:58; Aktualizacja: 22.04.2016, 11:59
Elżbieta Kruk: Składka audiowizualna może być obniżona do 12 zł

Elżbieta Kruk: Składka audiowizualna może być obniżona do 12 złźródło: ShutterStock

Składka audiowizualna może wynieść 12 zamiast 15 zł, a posiadacze działek być może nie będą musieli płacić jej dwa razy - mówi o możliwych zmianach w projekcie "dużej" ustawy medialnej Elżbieta Kruk (PiS). Dodaje, że lustracja w mediach może być ograniczona tylko do kadry kierowniczej.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (8)

  • rencista lublin(2016-04-22 16:14) Zgłoś naruszenie 110

    Kiedy CAŁKOWITA likwidacja tzw. abonamentu radiowo-telewizyjnego? Przecież zmiana nazwy na „opłata medialna” niczego nie zmienia. Opłata blisko 200 zł rocznie to poważne uszczuplenie budżetu dla osób słabych ekonomicznie? Dopiero teraz ludzie, szczególnie ci słabi ekonomicznie zaczną przeklinać PIS. Dlaczego emeryci, renciści czy bezrobotni z zasiłkiem mają się "zrzucać" na kilkunasto- czy kilkudziesięciotysięczne pensje ludzi z otoczenia kacyków aktualnie rządzącej partii!? Niech glinski, czabanski, bubula i ostatnio pawłowicz sami zapłacą ze swych poselskich wynagrodzeń, a nie grzebią w kieszeniach biednych ludzi (!)

    Odpowiedz
  • Tylko ...(2016-04-22 14:21) Zgłoś naruszenie 71

    ... cóś tam, cóś tam, jak obniżo to na flachę nie zabraknie ?

    Odpowiedz
  • qwerty(2016-04-22 17:14) Zgłoś naruszenie 60

    Jak jakiś burżuj ma garaż z licznikiem, to też naturalnie zapłaci dwa razy? Dobrze, że nie od wodomierza, bo chyba byśmy się nie pozbierali po tej dobrej zmianie.

    Odpowiedz
  • Znów ...(2016-04-22 18:04) Zgłoś naruszenie 50

    ... zmierza wszystko do klasycznego bubla prawnego ! ... haracz od licznika, to nic innego jak wielka kupa.

    Odpowiedz
  • oszukiwany(2016-04-22 16:46) Zgłoś naruszenie 20

    A co z prawami nabytymi ,znowu będzie ,że prawa nabyte w tym kraju i prawie nic nie znaczą. A konkretnie chodzi o to że gro ludzi jest ustawowo zwolniona z tego haraczu/niepełnosprawni ,wiekowi itp/znowu interes na najsłabszych?.

    Odpowiedz
  • DD(2016-04-22 18:10) Zgłoś naruszenie 20

    Jestem oburzona ,że projekt przewiduje zniesienie ulg . WSZYSCY ZAPŁACĄ MNIEJ TYLKO EMERYCI O NISKICH DOCHODACH , KTÓRZY OBECNIE SĄ ZWOLNIENI WIĘCEJ TO JEST NIE DO PRZYJĘCIA !!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • Miro(2016-04-23 11:13) Zgłoś naruszenie 00

    Płaci się tylko raz tam gdzie jest się zameldowanym i tyle w temacie.

    Odpowiedz
  • Xawery(2016-04-22 18:35) Zgłoś naruszenie 02

    Myślę że od garaży nie będzie opłaty przecież tam nie ma telewizji a oto chodzi w tej opłacie inaczej trzeba będzie przenosić się z telewizorem do garażu ale heca !!!!!!!! np. warsztaty samochodowe mające liczniki ??? Wierzę jednak w rozum posłow

    Odpowiedz