Folx. Jesteśmy telekomunikacyjnym Uberem [WYWIAD]

autor: Elżbieta Rutkowska01.02.2018, 07:00
smartfon, internet, telefon, czytanie

Wśród założycieli Folx są byli pracownicy sieci Play, nowy operator nie jest jednak częścią Playźródło: ShutterStock

Folx to nowy wirtualny operator telekomunikacyjny. Oferuje połączenia telefoniczne i transfer danych w jednym modelu abonamentowym, który w tej sieci nazywa się subskrypcją. Rejestracja, zarządzanie kontem, płatności i kontakt z operatorem są realizowane za pośrednictwem aplikacji mobilnej, dostępnej w App Store i Google Play.

Reklama


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama


Źródło: gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (14)

  • Paweł(2018-02-01 08:58) Zgłoś naruszenie 15

    Jeśli potrzebujecie kodu aktywacyjnego do nowego operatora FOLX - 72572857. Po aktywacji dostaniecie 1 miesiąc używania za darmo (nielimitowane rozmowy i smsy oraz 20 GB netu miesięcznie). Warto wypróbować! https://folx.com/ Pozdrawiam :)

    Odpowiedz
  • Tomek(2018-02-01 12:40) Zgłoś naruszenie 24

    88807941 Kod na darmowe połączenia i bezpłatny pakiet 20GB internetu w Folx. Tylko teraz! Dla nowych przy rejestracji!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Tomek(2018-02-01 14:30) Zgłoś naruszenie 35

    88807491 Kod na darmowe połączenia i bezpłatny pakiet 20GB internetu w Folx. Tylko teraz! Dla nowych przy rejestracji!

    Odpowiedz
  • też mi coś(2018-02-01 21:55) Zgłoś naruszenie 60

    Szału nie ma - 29,99 PLN i dostępność tylko w kilku dużych miastach. W a2mobile jest NO-LIMIT za 19,90 PLN.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • kop(2018-02-07 15:10) Zgłoś naruszenie 10

    Ciekawe, może sprawdże na razie jeste w a2mobile i uważam że jest genialne.

    Odpowiedz
  • klient play(2018-02-08 10:33) Zgłoś naruszenie 21

    czyli teraz play buduje piramidę ;p na jaki idiotyczny pomysł jeszcze wpadną?

    Odpowiedz
  • Joanna(2018-02-09 09:49) Zgłoś naruszenie 20

    Jak dla mnie nie jest to najbardziej kusząca oferta, może jak wejdą z czymś więcej niż tylko opcją za 29 zł bo nie każdy potrzebuje aż tyle i nawet za koszt jakiejś tam wygody nie będzie dopłacał, ja w Virgin Mobile płacę 9,50 zł za swoją ofertę bo mam dobraną do męża, który ma z kolei za 29 zł właśnie więc w takim przypadku korzyści dla mnie Folx nie wnosi żadnej

    Odpowiedz
  • Burli(2018-02-09 14:25) Zgłoś naruszenie 11

    UWAGA!! kod polecający:​68678939 1miesiac za darm​o aktywacja 9,99​ z tym kodem 1mi​esiac darmo. Niema kodów na dłuszszy okres od 10.01 2018 regulamin proszę przeczytać!!KOD PRACOWNICZY TO BUJDA!!!

    Odpowiedz
  • sebsan(2018-02-11 16:55) Zgłoś naruszenie 11

    kod polecający MVNO Folx.com: 29012757 z tym kodem otrzymujesz darmowy miesiąc rozmów i 20 GB internetu.

    Odpowiedz
  • Teresa(2018-02-11 16:57) Zgłoś naruszenie 21

    Mój kod polecający do Folxa: 14047404. Dzięki niemu masz 1 darmowy miesiąc rozmów no-limit oraz pakiet internetu 20 GB. Polecam

    Odpowiedz
  • Janek(2018-02-14 22:08) Zgłoś naruszenie 10

    Kurna, w Orange na kartę za 25zl masz rozmowy i smsy bez limitu oraz 15gb danych. Do tego darowania kupujesz z bonusem np. 200zl dajesz dostajesz 230zl + 20zl na skarbonkę... Czyli masz no limit + 15gb za 20zl na miesiąc!

    Odpowiedz
  • Marzenka(2018-02-17 22:11) Zgłoś naruszenie 11

    KOD FOLX: 88807491 NA DARMOWE POŁĄCZENIA I INTERNET 20GB. Działa 100%! Polecam :)

    Odpowiedz