Pandemia koronawirusa zmieniła urlopowe plany Polaków

08.07.2020, 09:00; Aktualizacja: 08.07.2020, 09:01
Pandemia zmieniła urlopowe plany Polaków. Rok temu za granicę wyjechało aż 9 mln osób, w tym roku wielu z nas zostaje w kraju

Pandemia zmieniła urlopowe plany Polaków. Rok temu za granicę wyjechało aż 9 mln osób, w tym roku wielu z nas zostaje w krajuźródło: ShutterStock

Pandemia zmieniła urlopowe plany Polaków. Rok temu za granicę wyjechało aż 9 mln osób, w tym roku wielu z nas zostaje w kraju - informuje "Rzeczpospolita" w artykule "Wakacje z wieloma niewiadomymi".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (3)

 • .Nie dajcie sie oszukiwać Ubezpieczycielom(2020-07-08 09:40) Zgłoś naruszenie 10

  Uwaga: popularnie nazywany chorobą Covid 19 wg zapisów warunków Ubezpieczeniowych to wypadek...gdyż istnieje przyczyna zewnętrzna a jest nią koronaVirus. Oznacza to, że Ubezpieczyciele NNW czy życie bezpodstawnie odmawiają wypłat odszkodowań za wypadek które są wyższe niż za zachorowanie..Przyczyną zewnętrzną nie musi być tylko czynnik fizyczny czy chemiczny ,może być nią też czynnik biologiczny ..Nie dajcie sie oszukiwać Ubezpieczycielom NNW czy Życie.!..

  Odpowiedz
 • Ofelia (2020-07-13 11:59) Zgłoś naruszenie 00

  Moich nie zmieniła, miałam lecieć enterem do Grecji i tak będzie. Wylot mam za kilka dni. Mam już dość siedzenia w domu i życia w strachu.

  Odpowiedz
 • tak działa propaganda(2020-07-08 09:35) Zgłoś naruszenie 01

  Pandemia koronawirusa zmieniła urlopowe plany Polaków...... Dobreeeee ! Polak i urlop !!! Miliony dziadów, które nigdzie nie wyjeżdżają od 30 lat w tym roku spędzą "urlop" z rodzinami nad polskim Bałtykiem pod warunkiem, że bank udzieli im kredytu po 10.000 zł /na osobę.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane