Orange przygotowało trzy nowe możliwości kupienia Neostrady. Przede wszystkim będzie taniej. Natomiast ci, którzy wolą do usługi dodać sobie np. tablet, drukarkę, czy nawigację, zapłacą za nie symboliczną złotówkę. Z kolei dla wszystkich, którzy chcą mieć dostęp do sieci zawsze i wszędzie, przygotowano internet domowy i mobilny w atrakcyjnym pakiecie Internet Tu i Tam.

Internet Tu i Tam

To nowość w ofercie Orange Polska. Pakiet będzie dostępny jeszcze w kwietniu i będzie się składał z Neostrady w wybranej opcji prędkości oraz internetu mobilnego Orange Free Net z odnawialnym co miesiąc pakietem danych do wykorzystania. Przykładowo, Internet Tu i Tam z Neostradą o prędkości do 10 Mb/s oraz internetem mobilnym z pakietem 5 GB, będzie dostępny za jedynie 69,90 zł z VAT miesięcznie. Ponadto, kupując Internet Tu i Tam, klienci otrzymają aż 2 prezenty - tablet i router 3G po złotówce każdy.

Prezentami mogą się cieszyć także wszyscy, którzy skorzystają z promocji Wybierz gadżet. Kupując Neostradę w opcji do 80 Mb/s lub Neostradę z TV lub FunPacka w dowolnej opcji prędkości, mogą wybrać za 1 zł jedno z 5 urządzeń. Do wyboru: tablet, drukarka, dysk przenośny, wideo rejestrator i nawigacja.

Reklama

Niższe ceny Neostrady

Teraz domowy internet o prędkości do 80 Mb/s kosztuje 59 zł z VAT miesięcznie, czyli tyle samo co opcja do 20 Mb/s. Mniejszy abonament obowiązuje przez cały czas trwania umowy.Obniżono także ceny pakietów, w skład których wchodzi Neostrada. Przykładowo FunPack, zapewniający wszystkim domownikom dostęp do telefonu, internetu i TV można kupić jedynie za 79,01 zł z VAT miesięcznie. Dodatkowo, klienci, którzy wybiorą umowę na 24 miesiące i zdecydują się na korzystanie z e-faktury, będą mieli niższą opłatę aktywacyjną.