Poza nową ofertą w Heyah, T-Mobile przygotował też propozycję dla pozostałych klientów. Dzięki nowej ofercie, klienci T-Mobile będą mieli do wyboru 3 opcje: 0zł za rozmowy w T-Mobile i Heyah, 0zł za SMSy do wszystkich sieci lub 0zł za Internet w telefonie.

Wybierając jedną z nich, klienci mogą bezpłatnie rozmawiać, SMS-ować lub surfować przez cały okres ważności konta, nawet przy stanie 0zł na koncie.

Klient ma możliwość zmiany wybranej opcji. Oznacza to, że w dowolnym momencie wiodącą opcją może stać się inna lepiej odpowiadające jego potrzebom.

Internet

T-Mobile wprowadził również nowy pakiet startowy Internet na kartę w T-Mobile z 500 MB na start skierowany do użytkowników laptopów i tabletów.

Pakiet startowy zawiera aktywną Ofertę Internet 250 MB na dzień. W każdym dniu, w którym Klient korzysta z Internetu otrzyma 250 MB na transfer danych za jedyne 2 zł dziennie. Opłata Dzienna pobierana jest z konta tylko w dniu, w którym Klient korzysta z Internetu . Po przekroczeniu 250 MB Klient nadal korzysta z Internetu (przy zwolnionej prędkości transferu danych) bez dodatkowych kosztów do końca dnia.

Nowością w ofercie jest dołączenie bazy klientów Heyah do bazy klientów T-Mobile i traktowanie ich jako użytkowników jednej sieci, co jak zauważa T-Mobile, dla klientów oznacza niższe koszty.

Nadal jednak w ofercie T-Mobile brakuje oczekiwanego przez wszystkich internetu LTE. Play dziś ogłosił, że rusza z superszybkim internetem już 11 listopada, wyprzedzając T-Mobile. Czy operator jest na straconej pozycji? Jedyny plus jest taki, że Play uruchomi swój internet wyłącznie w Polsce. W T-Mobile z pewnością będzie on działał w krajach gdzie znajduje się Deutsche Telekom, w ramach roamingu. Tak czy inaczej T-mobile nie zostało zbyt wiele czasu, aby opóźniać dla swoich klientów w Polsce wprowadzenia standardu LTE, tym bardziej, że jak przekonuje Deutsche Telekom, Polska jest jednym z kluczowych i innowacyjnych rynków rynków dla całej grupy.