T-Mobile Polska wprowadza nową ofertę Supernet Video, w ramach której aplikacje najpopularniejszych serwisów wideo i VOD nie zużywają pakietu danych. Lista aktualnych partnerów jest imponująca i odzwierciedla aktualne preferencje polskiej publiczności. YouTube, Netflix, Vevo, TVP Stream, TVP Sport, Player, Showmax, VOD.pl czy Chili Cinema. Katalog ten będzie systematycznie rozbudowywany.

Dane płynące np. od Youtube potwierdzają, że nawet 70 proc. treści oglądanych na urządzeniach mobilnych umieszczanych w sieci będzie stanowiło video. T-Mobile od lat dostrzega ten trend – jako jedyny deklarując otwarcie, że mobilne video stanowi jeden z kluczowych kierunków rozwoju sieci

„Urządzenia mobilne będą w tym roku odpowiadały globalnie za 75% ruchu w Internecie, a już teraz dla większości są najważniejszym urządzeniem biorąc pod uwagę usługi oparte o sieć. Skoro mobile dziś króluje, to mamy ambicję być w nim najlepszym wyborem.”
- Mówi Andreas Maierhofer, prezes T‑Mobile Polska.

Video bez limitu danych w T Mobile / Media

Oferta jest dostępna dla wszystkich klientów posiadających taryfę „T”, tak dla nowych, jak i aktualnych w dwóch wariantach:

- W jakości DVD w cenie 5 zł (dla każdej taryfy T)
- W jakości full HD (1080p) w cenie 15 zł (także w każdej taryfie T).

Usługę można będzie aktywować w każdym sklepie Operatora, w biurze obsługi, oraz za pomocą wszystkich narzędzi self-care: aplikacji mobilnej „Mój T-Mobile” a także SMS-em pod bezpłatny numer 80100 o treści DVD START albo HD START.

Supernet Video może być aktywowany i deaktywowany raz w każdym cyklu rozliczeniowym. Dowolnie często można dokonywać zmiany pomiędzy opcją DVD a HD. Opłaty będą rozliczane proporcjonalnie.