Niższa pensja w zamian za stabilność zatrudnienia? Polacy nie wyrażają zgody

25.10.2012, 12:58; Aktualizacja: 25.10.2012, 13:08
Czy zgodziłbyś się na obniżenie pansji o 10% na okres 1 roku w zamian za gwarancję zatrudnienia

Czy zgodziłbyś się na obniżenie pansji o 10% na okres 1 roku w zamian za gwarancję zatrudnieniaźródło: Materiały Prasowe

63% ankietowanych nie zgodziłoby się na roczną, 10-procentową obniżkę pensji w zamian za gwarancję zatrudnienia - wynika z sondy przeprowadzonej przez portal wynagrodzenia.pl

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:rynekpracy.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

  • o(2012-10-29 18:35) Zgłoś naruszenie 01

    Stabilnością zatrudnienia rachunków się nie zapłaci. Ja niestety mam ich sporo, dlatego jestem na etapie rozmawiania z getinem i załatwianiem pożyczki na włąsny biznes. Bo jak nie spróbuję teraz to pewnie nigdy się nie odważę.

    Odpowiedz
  • pl(2012-10-28 15:10) Zgłoś naruszenie 00

    do 5 masz świętą rację ze mnie sie śmieją że robie za grosze owszem pod stołem parę groszy też idzie za nadgodziny ale pracę mam stałą .Ja tylko się boję o cięcia nawet tej minimalnej krajowej weż z 1111zł w przypadku gdy zakład nie ma zysków na rękę utrzymaj rodzinę marneeeeeeeeeeee szanseeeeeeee a jak będzie mniej to w ogóle będę piszczał

    Odpowiedz
  • Jaromir(2012-10-28 10:53) Zgłoś naruszenie 00

    Jeżeli miałbym do wyboru dobrze płatną, ale NIE PEWNĄ pracę lub niżej płatną ale z pewnością zatrudnienia, to BEZ WAHANIA wybrałbym to drugie, ponieważ, to mi się BARDZIEJ OPŁACA NA DŁUŻSZĄ METĘ! Ale wypasione szacuny tak daleko nie patrzą - aby dzisiaj poimprezować i nie martwić się co będzie jutro. Róbta tak dalej! Pozdrawiam.

    Odpowiedz
  • syty nie zrozumie głodnego(2012-10-27 09:24) Zgłoś naruszenie 00

    Ludziom chcieli by obniżyć a sobie ciągle dodają. Czy Pan Tusk, który ma kilkadzieścia tysiący złotych chciałby żyć za tysiąc lub dwa. A może by tak na początek sobie obciąć jedno lub dwa zera od dochodu?

    Odpowiedz
  • pl(2012-10-26 21:55) Zgłoś naruszenie 00

    od minimalnej krajowej się odpier...lcie...a do tego się dąży...

    Odpowiedz