Firma Google aktualizuje swą przeglądarkę dla nowych MacBooków Pro. Będzie to oczywiście niezwykle popularny Google Chrome. Jej wygląd zostanie przystosowany do nowego MacBooka Pro i ekranu Retina.

O aktualizacji interfejsu przeglądarki, przedstawiciele Google poinformowali na blogu dotyczącym Chrome. W informacji możemy przeczytać, iż przeglądarka wygląda teraz idealnie, bez względu na sprzęt, którego się używa.

Co więcej, na swych stronach Google podało również informację dotycząca samego MacBooka Pro. Jak twierdzą, nowy komputer Apple był główną przyczyną wprowadzenia zmian.

To nie pierwszy gest ze strony Google mający na celu przyciągnięcie klientów korzystających z urządzeń Apple. Wcześniej przedstawiciele firmy prezentowali nowe mapy właśnie na iPadzie (choć Apple zrezygnowało z tychże w nowym iOS). Teraz natomiast zaktualizował przeglądarkę Chrome dla ekranów Retina.

Chrome to pierwsza przeglądarka nie stworzona przez Apple, która na najnowszym laptopie będzie miała interfejs wysokiej rozdzielczości.