Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

6 sportów wodnych na lato

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Kajak Drawa, Krutynia, Czarna Hańcza, Brda, Drawa - to jedne z najpopularniejszych szlaków kajakarskich w Polsce. Ale nie jedyne, bo wycieczki w kajaku można zorganizować w setkach akwenów w niemal każdym zakątku kraju. Wypożyczalnie potrzebnego sprzętu (kajaku, wioseł, kamizelek) są przy każdym popularnym lokalnie jeziorze czy rzece. Wypoczynek w kajaku nie wymaga specjalnych umiejętności i technikę sterowania można opanować dosłownie w kwadrans. Spływy kajakowe to nierzadko jedyny sposób na poznanie wielu dzikich miejsc przyrody.
Kajak Drawa, Krutynia, Czarna Hańcza, Brda, Drawa - to jedne z najpopularniejszych szlaków kajakarskich w Polsce. Ale nie jedyne, bo wycieczki w kajaku można zorganizować w setkach akwenów w niemal każdym zakątku kraju. Wypożyczalnie potrzebnego sprzętu (kajaku, wioseł, kamizelek) są przy każdym popularnym lokalnie jeziorze czy rzece. Wypoczynek w kajaku nie wymaga specjalnych umiejętności i technikę sterowania można opanować dosłownie w kwadrans. Spływy kajakowe to nierzadko jedyny sposób na poznanie wielu dzikich miejsc przyrody. / ShutterStock
Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej